Seriály a filmy

6. března 2013 14:25

Markéta Zídková

Farmáře čeká hromadné rande

Konečně! Pět farmářů potká naživo své nápadnice a nápadníky. Do užšího výběru si může vybrat ale jen čtyři z nich.

Setkání plné emocí, překvapení i rozpaků sledujte na Prima family už ve čtvrtek 7. března v novém čase ve 21.20.

Nastal horký letní den D. Na úrodnou půdu jihomoravského vinařství přijíždějí čtyři muži a „pštrosí mámaJana. A kvůli nim i devětadvacet žen a sedm mužů, kteří by naše farmáře rádi poznali a setkali se s nimi tváří v tvář. Dorazí všichni? Poznají se? Bude skutečnost lepší, nebo horší než představy? Kontaktní schůzka trvá jen pět minut, někdy hrozně krátkých. Pak moderátorka Laďka Něrgešová, i kdyby byl rozhovor sebedůvěrnější a vzduchem létaly jiskry, zavelí stop! Taková jsou pravidla.

Pepa, Zdeněk, Miroslav, Láďa a Jana si mohou vybrat maximálně čtyři protějšky, aby s nimi strávili další, programem nabitý den. Teprve pak se uvidí, kdo s nimi odjede na farmu. Kdo dostane slunečnici a v pořadu skončí? Kdo zůstane?

Naši farmáři s napětím sledují na obrazovce, kdo přijel a jak dotyčná či dotyční vypadají v reálu. Někdy fotka neodpovídá skutečnosti ani představám. Muži si občas závidí své favoritky…

Janě to sluší a pozorně sleduje, koho si vlastně vybrala. Muže těší, že z farmářky vyzařuje, co se jim líbilo v televizním medailonku, a že vypadá jako na obrazovce. Není ale zklamaná Jana? Vybere si rozvedeného trojnásobného tatínka Martina, s nímž se příjemně povídá a který si myslí, že mají společný osud? Nebo ji víc zaujme mladší Petr? Či někdo úplně jiný?

Přemýšlivý Josef nic nebere na lehkou váhu a zajímá ho, zda ženy vědí, co chtějí v životě dokázat a jaké priority mají. Nechce partnerku, která by mu jen plnila přání a nebrala ohled na sebe. Touží po hotové osobnosti, ale zatím na žádnou výraznou ženu či „zlobivou holku“ nenarazil. Pisatelkám se zdá docela náročný a přísný. Postoupí pro jistotu všechny čtyři adeptky?

Ladislavovi přijelo hodně pohledných žen. Mezi nimi i mladá starostlivá maminka, kterou pozoruje, jak se o své miminko během natáčení trpělivě stará. Vybere si Martinu, když tolik touží po rodině? A jak se mu líbí „jeho“ blondýny a romantická „paní Zasněžená“? Pozve je všechny na zítřejší aktivity?

Zdeněk si připravil pár konkrétních otázek. Hodně ho zajímá, zda umí „jeho“ ženy vařit. Jedna má tedy výhodu – je kuchařka. Líbí se mu ale právě ona nejvíc ze všech? Nebylo by pro chovatele býků rozumnější vybrat si studentku veteriny? Ženám vadí, že se jim Zdeněk nedívá přímo do očí. Přemýšlí, soustředí se, váhá… A při výběru jim pak zahraje pěkně na nervy. Která dostane slunečnici a bude muset z kola ven?

Nimrod Miroslav měl úraz kolena a přijíždí s ortézou a hůlkou. Zraněná noha ho přece neodradí od selekce dam, které kvůli němu vážily cestu na jižní Moravu! Vždyť jim nabízí příjemný aktivní život na venkově. Důchodkyni ještě nechce. Možná má šanci dáma, která pracuje z domova a mohla by se k němu hned přistěhovat. Také ale dostane kamínek se srdíčkem od pisatelky, co se ráda prochází po lese. Je to dárek na rozloučenou, nebo příslib dalších dnů?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.