Farmáři a farmářka si své amanty v pátek pořádně proklepnou

Nápadníci se už na farmách svých vyvolených zabydleli, ale ještě se musejí ledacos naučit. Je tu den druhý a pokračuje se v boji o farmářská srdce. Nenechte si ujít premiérový díl reality show Farmář hledá ženu již v pátek ve 20.15 na Primě.

U Pavla se jeho milé pouštějí do rekultivace statku, protože se už nemohou dívat na neutěšený stav kuchyně. Chtějí mu totiž ukázat, že se může změnit, i když se mu to zdá nemožné. Hlavně se s tím moc „nesáčkovat“, to je heslo Pavlových panenek. Ten zase tvrdí, že svůj statek nechal v neutěšeném stavu schválně, aby si je otestoval. Co na to řeknou jeho nápadnice?

Petr mezi svá děvčata rozdělí úkoly k prověření jejich kvalit – sekání kosou, sběr jablek a kydání u prasat. Renata jde sekat kopřivy s kosou, která každou chvíli padá, Kamile se lepí shnilá jablka na ruce. Nejvíc si svůj úkol užívá Katka, která to bere spíš jako zábavu. Navíc zbytek odpoledne stráví sama s Petrem na traktoru. Naštve to její sokyně?

U Jiřího to dámy taky nebudou mít lehké. Milovnice zvířat Miluška a Alenka nejsou příznivkyně zabíjení domácích zvířat – a právě to bude Jirkova zkouška. Eva se sice také na samotný akt porážky zrovna netěší, ale pak se odborně ujme stažení králíka z kůže.

Martin s Tomášem se snaží získat Zuzčino srdce dobrým jídlem, ale nevědomky tak nechávají prostor Hasanovi, který si s ní může nerušeně a hlavně o samotě povídat! I když byl Martin ze začátku favorit, poměry sil se začínají vyrovnávat. Zuzka totiž sympatickému „Soptíkovi“ už moc nevěří. Hasan překvapí Zuzku tetováním; zdá se, že toho mají společného víc, než si Zuzka vůbec dovedla představit.

Josefovy dámy mají podle jeho slov ústa souměrná a hubu jako splav, a tak se rozhodl zkrotit jejich výřečnost prací na poli. Jenže Kataríně se jeho dirigování moc nelíbí a nenechá si jen tak přikazovat, co má dělat. Zato Libušce Josef vyhovuje, i když se jí zdá trochu zvláštní.

Nechte se nalákat upoutávkou:

Dívejte se v pátek ve 20.15 na Primu na další díl Farmář hledá ženu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.