Seriály a filmy

28. února 2013 12:50

Markéta Zídková

Farmáři sklízejí, co zaseli

V létě se diváci Primy seznámili s devíti farmáři a jednou farmářkou, kteří už nechtějí být sami. Kdo z nich postoupí do dalšího kola? Sledujte dnes večer na Prima family ve 20.15.

Celá desítka netrpělivě čeká na odpovědi. Postupuje jen pětka, které Laďka Něrgešová ve své kožené kabele doručí nejvíce dopisů s nabídkou k osobnímu setkání. Čí slova a fotky zaujmou postupující farmáře, kteří si pak na krátké rande mohou pozvat až desítku nápadnic či nápadníků? Asi vás nepřekvapí, když už teď vám prozradíme, že je mezi nimi sympatický Ladislav.

Dva roky úspěšně hledáme pro české farmáře ženy, ale stále to nestačí. Mezi farmáře, kteří pořád nemohou najít tu pravou, přibude letos poprvé farmářka. Ani jí nezbývá čas na hledání partnera. V prvním premiérovém únorovém díle nás čeká odhalení finálové pětice adeptů na lásku, kteří dostali nejvíce milostných dopisů. Laďka jim s výběrem partnerů pomůže a hned v dalším díle uvidíme, jestli si vybrali správně.

Milovník lesa Miroslav hledá všestrannou ženu, se kterou by se mohl toulat přírodou. Cílevědomý Ladislav očekává od partnerky hlavně porozumění. Podnikavý Roman pátrá po bytosti, která by tolerovala jeho práci, Miroslav po přátelské, rozumné a milé spřízněné duši. Slávek by po svém boku uvítal tolerantní ženu, které nevadí bydlení na vesnici a chtěla by hodně dětí. Benjamínek Ondřej hledá především hodnou a pracovitou partnerku pro společné chvíle. Přímočarý Zdeněk touží po ženě, které by mohl věřit, nezkušený Jiří po milovnici přírody. Pro pracovitého Josefa je důležité, aby byla jeho vyvolená milá a chápavá. Jediná žena Jana hledá hlavně chlapa do nepohody.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.