Na farmě se rozdávaly kozy

Poslední probuzení na farmě se v některých případech odehraje už v náručí milovaného farmáře. To ale bohužel neplatí o sympaťácích Janě s Martinem, kteří se zatím dohodli na přátelství. Na další díl Farmáře se podívejte ve čtvrtek 25. 4. ve 21.35 na Prima family.

Díl nepřinese jen průběh posledního dne, loučení před odjezdem a nástin společných plánů. Moderátorka Laďka Něrgešová se pokusí zjistit pravý stav věcí a všetečnými otázkami proniknout farmářům i jejich protějškům až pod kůži. A to je někdy opravdu těžké…

Jana potřebuje více času a Martin je na tom stejně. Země se nezachvěla, jiskry nelétaly... Ale určitě se ještě sejdou. Na jaře plánují i společně strávený volný čas. Ovšem do té doby – děj se vůle osudu! Jsme vlastně úplně stejní a poznamenaní minulostí, myslí si oba. Dobře znají hlášku: „Nikdy neříkej nikdy!“ Laďka i diváci možná cítí ve vzduchu něco, co si Jana s Martinem ani nepřiznají. Naděje umírá poslední. Někdy se láska zrodí z pěkného přátelství, čas umí divy.

Josef a Helena začali v pořadu nestandardně, proto moderátorka Pepu trošku potrápí. Zachoval se k holkám fér? Jak to dnes s odstupem času hodnotí? A stále si myslí, že záchranářka sov a dravců Helena je ta pravá, na kterou čekal? Našel svoji ženu? Zatím to vypadá, že se pro sebe narodili. Josef se stále usmívá a na mobilu si přestal vypínat zvonění. Co kdyby mu volala Helena? Úsměv z jeho tváře nemizí, ani když své milované po snídani zamává na rozloučenou. Vždyť se brzy uvidí…

Láďa a Kristýna se konečně dočkali nerušeného soukromí a probudí se v objetí. Bude „slečna zasněžená“ ženou Láďova života a jednou i matkou jeho dětí? Kristýna je zamilovanější než její farmář, netají se svými city, je jí smutno, že odjíždí. Láďa se těší z její blízkosti, ale přiznává, že pravá zamilovanost to není. Změní to společný víkend a návštěva u Kristýny? Zklamaná Martina tomuto páru prorokovala jepičí život. Měla pravdu, nebo brzy zazvoní svatební zvony? Hlavně aby zatím často zvonil aspoň Kristýnin mobil…

Zdeněk a Irena jsou realisté. Užili si to spolu, udělali kus práce, přivedli na svět telátko… Dopadlo to vlastně báječně... Je to ale láska? „Nejsme zamilovaní,“ tvrdí svorně. Komu se bude víc stýskat, až Irena odjede? Kdo častěji vyťuká SMS a řekne tomu druhému, že mu chybí? Byla by z Ireny dobrá statkářka, stane se její pracovitost pro Zdeňka hlavním kritériem zásadního rozhodnutí? Z veselé zrzavé holčiny je bruneta – Zdeňkovi se prý líbily její starší fotky. Bude změna image šok, nebo ten správný impuls?

Vztah Mirka s Evou prošel bouřlivým vývojem. Život umí překvapit a láska kvete v každém věku. Z podmračeného střízlivého nimroda je rozzářený zamilovaný muž, který už nikam neprchá. Velkým překvapením je také dárek, který od svého farmáře dostane Evík na cestu a krátkou rozloučenou. Koza! Laďka musí zvíře naložit do auta, s nímž si pro Evu přijela. Mirkovi se stýská už teď, má s Evou velké plány. A vypadá to, že city jsou vzájemné. Myslí na sebe ve dne v noci. Mirek se dokonce dočká i vysněné svíčkové. Inu, láska prochází žaludkem.

Zavzpomínáme na vývoj každého z výsledných vztahů a zrekapitulujeme motivaci účastníků. Jak moc je kdo zamilovaný? Kdo se bojí odloučení a stesku? ? A kdo dostane na cestu živý dárek?

Podívejte se na upoutávku k dalšímu dílu farmáře ZDE:

To vše a ještě mnohem víc uvidíte ve čtvrtek ve 21.35 na Prima family!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.