Pořad Farmář hledá ženu dostal ke startu další řady nový web. Projděte si ho

Oblíbená reality show a seznamka v jednom, Farmář hledá ženu, je zpět! Opět se můžete těšit na farmáře (a jednu farmářku), jejich nápadnice (a nápadníky) a krásné venkovské scenérie. A navíc jsme si pro vás připravili ještě jedno překvapení navíc.

Farmáři a farmářky už počtvrté hledají své protějšky. Z počátečního počtu deseti „singl“ farmářů a farmářek se jich už vyselektovalo pět, kteří mají šanci získat v reality show Farmář hledá ženu svého životního partnera či partnerku.

Pamatujete si, kdo se do nového pokračování reality show přihlásil? Pokud ne, připomeňte si úvodní díl TADY. Pokud si nic připomínat nepotřebujete, nechte se nalákat upoutávkou na premiérový díl Farmář hledá ženu.

Vysílat se bude v pátek 24. ledna ve 20.15, ale vy už se teď můžete sami podívat, kteří farmáři či farmářky postoupili do užšího výběru:

S novou, již čtvrtou řadou divácky oblíbené reality show Farmář hledá ženu máme pro vás ale ještě další překvapení: úplně nové webové stránky! Jak se vám líbí? Napište nám to do diskuze pod článkem.

A kdybyste si chtěli připomenout předchozí řady, v nichž o vypjaté situace, ale i o milostné jiskření nebyla nouze, podívejte se na PrimaPLAY do archivu pořadu Farmář hledá ženu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.