VIDEO: Tak tohle jste nečekali! Katarína a Libuška opět ve Farmáři

Jak je známo, do reality shows a televizních pořadů se často přihlašují stále ty samé osoby. V minulých řadách Farmáře to byl třeba indián Honza, ale i v aktuální 4. řadě se můžete těšit na známé tváře. Na koho? Podívejte se na naše videa a zjistíte to hned! Farmář hledá ženu startuje. Pátek, 20.15.

Protože je slušné dát dámě přednost, činíme tak i my. A dokonce se nejedná o dámu jednu, nýbrž dvě! Ačkoliv by se o označení dáma dalo minimálně v jednom případě dost dobře pochybovat. Tak co, napadá vás, koho bychom tak mohli mít na mysli?

Tornádo Lou Katarína

Pokud vaše domněnky zabrousily až k blonďaté kštici Slovenky Kataríny, zabrousily správně! Tahle „Tornádo Lou“ se zkrátka odmítá smířit s životem single a je odhodlaná najít své štěstí na farmě.

Připomeňte si jednotlivé Farmáře ZDE.

Jak je na tom Katarína teď? A na co z druhé řady Farmář hledá ženu vzpomíná a jak vlastně vzpomíná na „svého“ tehdejšího farmáře Standu?

Podívejte se na video:

Také se vám Katarína zdá ve svém projevu až nebývale klidná? V tom případě si připomeňte její hysterické scény z druhé řady Farmáře. Přímo na 31. minutě máte zarážku, abyste nemuseli scénu hledat v celém díle. Pamatujete, jak Katarína Standovi na výletě řekne, že je taky pěkná vyhlídka?

Libuška od Mirka

Pamatujete si na farmáře Mirka z poslední série Farmář hledá ženu? Tak to si určitě vybavíte i energickou blondýnku Libušku, která se ucházela o jeho srdce. S Mirkem to ovšem nevyšlo, tak jí nezbylo nic jiného, než se k nějakému tomu farmáři přihlásit znovu.

A jak vlastně na Mirka vzpomíná? A co je pro ženu, která přijede k farmáři, nejtěžší? Popovídali jsme si o tom s ní v následujícím videu:

Pekelný Hassan

Libuškou však náš výčet známých tváří nekončí, aktuální ročník je na ně více než plodný. Tentokrát asi zavětří spíš diváci pořadu Pekelná výzva, který každé pondělí večer vysílá Prima Cool. O lásku jediné farmářky v pořadu, Zuzany, se bude ucházet exotický Hassan.

Stále vám jeho jméno nic neříká? Připomeňte si jeho výstup v Pekelné výzvě:

A nezapomeňte se dívat v pátek ve 20.15 na Farmář hledá ženu. Bude to napínavé, budou se číst dopisy a naši farmáři a farmářky poprvé uvidí v reálu své nápadnice a nápadníky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.