Vysněná žena: „Kdyby se občas proběhla se sekačkou!“

Jak si farmáři představují svou ženu? Nejlepší hlášky z úvodního dílu pořadu Farmář hledá ženu.

Dlouhé vlasy, šikovné ruce, chápavá… Taková slova padala v prvním díle nové řady oblíbeného pořadu Farmář hledá ženu. Odvysílali jsme jej v létě a ve čtvrtek 21. února 20113 ho budeme reprízovat.

Osvěžte si znovu osudy všech našich hrdinů. Srdce si nesou na dlani a jsou připraveni ho dát té pravé ženě - muži.

Jak má vypadat? Samozřejmě většina hledá partnera, který bude mít porozumění pro jejich práci. Bude jim nejlepším kamarádem. Bude s nimi sdílel vše dobré i zlé. Ale občas své představy farmáři formulovali tak, že se člověk musí smát.

Zkuste si zavzpomínat a na konci najdete odpovědi.

Pamatujete si, kdo řekl: 1. Potřebuju ženskou, pořádnou, měla by to být samice krev a mlíko. Je mi jedno, jestli to je blondýna nebo tmavovláska. 2. Je těžké najít ženu všestrannou, která by se mnou sdílela mé záliby … a někdy se proběhla se zahradní sekačkou. 3. Měla by vařit, žehlit prát, tím to bude stačit. Sem tam ať s námi skočí i do hospody, ať nesedí doma na truc. 4. Já nejsem žádný krasavec, hezká zase moc bejt nemusí, ale aby to zase nebyla ta nejhezčí holka z ošklivence. 1. Takhle se rozněžnil řádně stavěný Zdeněk, majitel stáda pořádných býků. Opíral se přitom s kytičkou lučního kvítí nonšalantně o ohradu, za sebou výhled do panenské přírody.

2. Tak to je rázný a chvílemi až úsečný Miroslav. Má vše promyšlené a srovnané. Jeho partnerka by měla být multifunkční: aby se uměla převléct do pracovního a za chvíli z ní byla kočka. 3. Šestadvacetiletý Ondřej chápe, že i jeho žena se bude občas potřebovat vyvenčit. 4. Roman je realista, nehledá modelku, ale chce se mít na co podívat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.