Seriály a filmy

10. května 2013 15:05

Markéta Zídková

Vztah Evy a farmáře Mirka ve světle hvězd

Šok! Eva s Mirkem se vzali a zažívají své životní štěstí. Ale pohledem hvězd a karet jejich vztah čeká do budoucna velký otřes, ne-li konec.

Pohled Miroslava (Štír) na Evu (Beran) a Evy na Miroslava

Miroslav (Štír) chce být tím dominantním v daném svazku k Evě (Beran). Cítí však naprostou beznaděj a rozhoduje se, co podnikne dál a na jakou cestu se vydá. Eva vše dobře analyzuje a jedná už spíše hlavou než srdcem. Cítí k Miroslavovi naprostou stagnaci citů a má z něho i velké deprese.

Budoucnost

V minulosti se oba museli vzájemně snažit, aby vztah fungoval. V současné době přišel velký zvrat a základy celého svazku se zhroutily. Došlo k rozchodu a prožívají hádky a velké obavy. Čeká je i úřední jednání. Do budoucnosti bude každý sám – bez toho druhého.

Co je spojuje a co je rozděluje?

Pohled astrologie

Milostný vztah, ve kterém se potkají Beran a Štír, je přímo natlakován energií! Oba jsou hrdé a silné osobnosti, které si od svého protějšku nenechají jen tak něco líbit, ale na druhé straně je jejich svazek nabitý výbušnou silou sexuální energie. Oba jsou vášniví a nespoutaní a v intimním životě si ihned padnou do noty.

Pokud by však jejich láska byla založena jenom na fyzické přitažlivosti, nestačilo by to. Je tady ještě něco navíc. Štír je ovládán tajemným Plutem, ale také bojovným Marsem, a pod vládou červené planety Mars se narodil i jeho ohnivý protějšek. Pro tuto dvojici nejspíš nebude jednoduché najít společný pohled na život, brání jim v tom jejich umíněnost a tvrdohlavost – ani jeden není ochoten k dlouhodobým kompromisům!

Když se jim to však nakonec povede a objeví názory a ambice, které je spojují, stane se z nich neporazitelná dvojka. Díky spojení Beranova temperamentu se Štírovou intuicí a trpělivostí dosáhnou čehokoliv, co si zamanou, a to především v materiální oblasti.

Pohled z karet

Spojuje je velká síla, kterou mají oba dva, ale neumějí s ní zacházet. Tato síla je mohla udržet ve vztahu.

Rozděluje je pohled na důležité věci v životě. Možná i jiná žena a také odrazování okolí od jejich vztahu.

Podívejte se na fotky ze svatby Evy a Mirka ZDE

Co říkají hvězdy o Zdeňkovi a Ireně?

Farmář Láďa a jeho Kristýna - mají podle hvězd ještě šanci?

Farmář Josef je Štír a Helena Lvice. Co na to hvězdy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.