Benjamínek seriálu 1. MISE Lucie Ducháčková: Uniforma neuniforma, miluju jen toho svého

1. MISE (1) - upoutávka

Je nejmladší ze všech účastníků 1. MISE. Přesto ví, co chce a co ne, nebojí se to říct a jde si tvrdě za svým. Frekventantku Lenku si zahraje teprve dvacetiletá Lucie Ducháčková, kterou s její postavou spojuje jak ambice, tak sklon k pochybnostem o sobě samé. Podívejte se na exkluzivní fotogalerii a medailonek Lucie, která je momentálně po uši zamilovaná.

Studentku Státní konzervatoře v Praze Lucii Ducháčkovou budeme vídat jako kadetku Lenku Volfovou v novém seriálu televize Prima 1. MISE, který startuje již 29. srpna. Stejně jako Lucie i její postava Lenka je mladá ambiciózní dívka. „Není vyloženě sólistka, ale spoléhá se spíš sama na sebe a snaží se udržet si emoční odstup od práce a od toho, co se v ní děje. Ambici máme společnou a obě o sobě ve vypjatých chvílích pochybujeme,“ přibližuje Lucie, co má se svou rolí společného.

Přesto je tu však jeden zásadní rozdíl. Lucie nemá potřebu držet svoje emoce na uzdě, právě naopak. „Já si od sebe však nedržím emoční odstup, ani se o to nesnažím – funguju v tomhle ohledu na jiném mechanismu. Kdykoli se něco děje, mám v sobě silnou emoci, potřebuji ji projevit. Je to součást mé psychohygieny,“ vysvětluje Lucie s tím, že ale samozřejmě záleží na dané situaci, protože ne vždy je to možné a akceptovatelné.

Lucie Ducháčková si spolupráci se zkušenejšími kolegy pochvaluje

Pro mladinkou herečku je natáčení seriálu první větší pracovní zkušeností. Jak sama přiznává, měla ze spolupráce se zkušenějšími kolegy respekt. Jak se ale ukázalo, její obavy nebyly zapotřebí, natáčí se samými skvělými profíky, kteří jí podpoří a poradí, když je třeba. „Pomáhá mi jejich empatie a laskavost. Když něco nejde, tak slyšet od kolegy – obzvlášť zkušenějšího – jen upřímné: ‚Klid.‘ nebo: ‚Dej si čas a začni si, až budeš chtít.‘ – to je pro mě asi největší pomoc,“ neskrývá svou vděčnost ke kolegům Lucie.

Kdo by ale čekal, že by se z obdivu k některému z nich mohlo vyklubat něco víc, pěkně by se mýlil. Lucie je totiž čerstvě zamilovaná a vznáší se na obláčku lásky. „Muži v uniformě jsou hezcí, ale od chvíle, kdy jsem se šíleně zamilovala a mám svého chlapce, nikdo jiný se mi nelíbí. Uniforma neuniforma, vidím jen toho svého. Všichni ostatní mají smůlu,“ vypráví s úsměvem krásná herečka.

Na Lucii i její další kolegy, kteří budou bojovat o místo v elitní jednotce, se těšte v seriálu 1. MISE, který začíná už 29. srpna na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.