Gabriela Soukalová otevřeně o druhém těhotenství: Přibrala jsem 20 kilo, odhalila
Gabriela Soukalová (36) zanedlouho přivítá na svět druhého potomka. Svým fanouškům na sociální síti se bývalá biatlonistka svěřila, jak prožívá druhé těhotenství. Dokonce se podělila o informaci, kterou si myslela, že nikdy neřekne nahlas. Odhalila, kolik přibrala a zároveň zmínila, jak moc je svému tělu vděčná.
Za pár týdnů se Gabriela Soukalová stane dvojnásobnou maminkou. Miminko čeká se svým snoubencem Milošem Kadeřábkem. „Nemyslela bych si, že to někdy řeknu a už vůbec ne pár týdnů před porodem. Aktuálně mám už skoro plus 20kg oproti své běžné váze,“ svěřila se Soukalová na sociální síti Instagram.
„Navzdory tomu se cítím hezky ve svém těle. Jsem mu vděčná za to, co všechno už za ty roky zvládlo. Za to, že můžu nosit pod svým srdcem ten největší zázrak. Ten pocit přeji z celého srdce každé ženě,“ pokračovala bývalá biatlonistka.
Následně se rozpovídala o tom, že lidé by si měli vážit své jedinečnosti. „Víte, co je podle mě největší škoda? Když člověk nevidí svou jedinečnost, krásu a slepě chce být jako někdo druhý. Přitom ten největší dar, který jsme dostali, je naše autenticita, odlišnost, jedinečnost v každé naší podobě,“ uvedla Soukalová, která nabádá ostatní k sebelásce. „Pojďme si spolu říct: Miluji se přesně taková/takový jaká/jaký jsem a to se vším, co ke mně patří. Děkuji sobě a svému tělu za to, že mi dává každý den dar pohybu. A děkuji za to, že vidím svět tak, jak ho chci vidět právě já, podle sebe,“ dodala Gabriela.
Gabriela Soukalová čeká druhé dítě. Sportovní úspěchy jí prý už dávno splývají: