Grand hotel: Co o španělském "Panství Downton" nevíte?

Seriál Grand hotel můžete sledovat na Prima LOVE. Po úspěšném Velvetu televizní kanál navazuje na španělskou seriálovou vlnu, která slaví celosvětové úspěchy. Grand hotel je dalším z nich. Co o seriálu nevíte?

Stejně jako Velvet, tak i tento španělský seriál navazuje na elegantní období v historii. Uvidíte tak krásné kostýmy, nádhernou architekturu a napínavý děj.

V romantickém seriálu Grand hotel se Julio nechává zaměstnat pod falešným jménem jako číšník luxusního španělského hotelu. Píše se rok 1906 a Julio hledá ztracenou sestru, která tady pracovala před ním. Seznamuje se s půvabnou Alicií, která je dcerou bohaté majitelky. Oba mají podezření, že se v prostorách hotelu děje něco nekalého. A rozhodnou se odhalit všechny místní záhady a tajemství. Začíná drama o lásce, žárlivosti, zradě i vraždě!

VÍCE SE O SERIÁLU GRANDHOTEL DOZVÍTE TADY

Co o seriálu nevíte?

Napínavý romantický seriál Grand hotel si vysloužil přezdívku „španělské Panství Downton”.

Grand hotel měl premiéru v říjnu 2011. Postupně vznikly tři série a celkem 39 epizod.

V seriálu se objevuje Agatha Christie, která během návštěvy Grand hotelu nachází inspiraci pro postavu slavného detektiva Hercula Poirota.

Natáčelo se v prostorách historického Paláce Magdalena v městě Santander na severu Španělska.

V roce 2015 vznikla italská verze Grand hotelu.

V roce 2016 vznikla stejnojmenná egyptská verze Grand hotelu, která se odehrává v 50. letech v exotickém prostředí města Asuán.

V roce 2016 vznikla mexická telenovela El hotel de los secretos, která je adaptací Grand hotelu.

Sledujte seriál Grand hotel na Prima LOVE a online v archivu iPrima.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.