Grand hotel pokračuje druhou řadou. Podívejte se na exkluzivní ukázku

Španělský seriál Grand hotel pokračuje druhou řadou. Máme pro vás extra ukázku z další série. Julio se ve vyšetřování smrti jeho sestry dostal velice blízko. Ale v hotelu se dějí další podivné věci.

Chudý mladík Julio, kterému odvaha rozhodně nechybí, se rozhodl zjistit, jak zmizela jeho sestra, jež pracovala v jednom z nejlepších hotelů ve Španělsku. Jak se brzy ukazuje, jeho sestra Cristina zmizela bez povšimnutí. Zaměstnanci hotelu tvrdí, že byla vyhozena kvůli krádeži. To ale na Cristinu nesedí a záhy to potvrdí i dcera majitele hotelu, Alicia.

SERIÁL GRAND HOTEL SLEDUJTE ONLINE

Julio a Alicia se do sebe zamilují a začnou vyšetřovat podivný případ Cristinina zmizení. V první řadě seriálu dokáže dvojice vyluštit domnělého vraha. V druhé řadě se ale rodinný známý vrací zpět do hotelu a Julio je nucen ho obsluhovat.

Takové ponížení a bezmoc snáší mladík velice těžko. Podívejte se na exkluzivní scénu:

Sledujte Grand hotel každý den na Prima LOVE ve 21.55.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.