Celebrity

11. dubna 2023 16:09

Josef Šťastna

Herečka a zpěvačka Eva Burešová si k třicátým narozeninám nadělila parádní dárek

Herečka a zpěvačka Eva Burešová si ke svým blížícím se třicátým narozeninám nadělila dárek. Vydá se na deset unikátních koncertů v rámci EVA TOUR 2023. Celou show zpěvačka odstartuje už 10. dubna v BARRÁK Music Clubu v Ostravě.

Eva Burešová s kapelou vyrazí celkem do deseti měst v České republice a přípravy už jsou v plném proudu. „Byť je do příprav zapojeno spousta lidí, neznamená to, že já jen sedím doma a čekám na výsledek,“ popisuje Burešová, která tak denně řeší sebemenší maličkost.

„Jsem v každodenním kontaktu se všemi od techniky po kapelu. Řešíme nové písně, design, vizáž, merch. Do všeho jsem zapojená a o všem vím. Jedeme v tom společně, aby to bylo co nejlepší.“ Repertoár, který fanoušci pod pódiem uslyší, už je kompletní, tedy téměř. „Nejtěžší zatím bylo to, jak postavit písně za sebou. Je pravdou, že jsme se na tom zasekli déle, než jsme předpokládali. V repertoáru máme úplně nové skladby, a tak se snažíme najít nejlepší moment, kdy je během koncertu lidem představit,“ vysvětluje zpěvačka a prozrazuje, že nové písně jsou napsané tak, aby v nich měli své místo i fanoušci. „Doufám, že s námi budou zpívat ještě víc než doteď.“ Na všech koncertech bude k prodeji speciální merch, který je limitovaný. Jinde než na tour nebude k sehnání a jeho koupí se bude přispívat na charitu.

Další z věcí, kterou Eva Burešová řeší, jsou i kostýmy, jež ji během koncertů budou zdobit. „Zásadní pro mě je, aby mi bylo na pódiu dobře. Vždy jsem milovala být trochu jiná a extravagantní. Ostatně, proto jsem umělec a ne doktorka, a protože na koncertech jsem sama za sebe, můžu si kostýmy vybrat podle sebe.“ Všichni se tak prý můžou těšit na skvělou podívanou. „Vše navrhujeme společně s mojí stylistkou Zlatou Stolaříkovou, se kterou spolupracuji už několik let. Do toho k nám vstoupila ještě Martina Pipková Loudová a ta nám naše návrhy ušila. Těším se moc, co na to řeknou fanoušci. Bude to tak trochu kosmické,“ navnaďuje zpěvačka, která bez ostychu říká, že žije svůj sen. „Radost mám ze všeho. Z celého toho snu, který denně vidím, jak se mění v realitu. Když jsem poprvé viděla billboardy, málem jsem nabourala. Je to boží! A obavy? Žádné nejsou. Všechno zvládneme, a kdyby vypadla elektřina, tak zapálíme svíčky a zahrajeme koncert akusticky. Hlavně ať se lidi baví a na chvíli zapomenou na svoje strasti, které den co den řeší.“

EVA TOUR 2023

10. 4. – BARRÁK Music Club, Ostrava, 19 hod.

11. 4. – S-Klub, Olomouc, 19 hod. 12. 4. – Sono Music Centrum, Brno, 19 hod.

25. 4. – Eurocentrum, Jablonec nad Nisou, 19 hod.

26. 4. – Kulturní dům Hronovická, Pardubice, 19 hod.

27. 4. – Měšťanská beseda, Plzeň, 19 hod.

2. 5. – Dům kultury, Ústí nad Labem, 19 hod.

3. 5. – Adalbertinum, Hradec Králové, 19 hod.

4. 5. – Kulturní dům JITKA, Jindřichův Hradec, 19 hod.

1. 5. – Lucerna Music Bar, Praha, 19 hod.

Mediálním partnerem EVA TOUR 2023 je televize Prima a Kiss rádio. Akci zajišťuje agentura SOLOOTIONS patřící pod skupinu Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.