Celebrity

27. března 2023 10:44

Eliška Reiglová

Odhalený dekolt Evy Burešové měl zlou dohru. Herečka vtipně odpálkovala hejtry

Minulý týden proběhla v hudebním divadle Karlín premiéra muzikálu The Bodyguard, ve kterém si Eva Burešová (29) střihla hlavní roli. Na slavnostní událost herečka oblékla nádherné šaty, které daly vyniknout jejím křivkám a dekoltu. Eva vypadala opravdu fantasticky. Podle některých hejtrů ovšem ukázala až moc a nebáli se dát najevo lidskou malost a frustraci. Herečka ale na zlé komentáře reagovala vtipně a s noblesou.

Eva Burešová patří mezi nejoblíbenější herečky v České republice. Pomalu ale jistě už se po porodu opět vrací do plného pracovního zápřahu a kromě natáčení seriálu ZOO vzala také hlavní roli v muzikálu The Bodyguard, kde září jako Rachel Marron v alternaci s Terezou Maškovou. Na premiéře vypadala fantasticky a dostalo se jí mnoho chvály. Bohužel se ale objevili i lidé, kteří měli potřebu kritizovat za každou cenu.

Na nehezké komentáře na konto šatů Burešové upozornil portál Super.cz. „Nechápu, proč tyhle lascivní nanynky mají pocit, že čím toho mají na sobě míň, tím vypadají více sexy, bohužel, je to naopak, vypadají vulgárně. A speciálně paní Burešová,“ zaznělo například pod snímky herečky.

PODÍVEJTE SE, JAK EVA BUREŠOVÁ BYDLÍ. MÁ OPRAVDU UNIKÁTNÍ DŮM NA VESNICI

Někteří lidé ve svých komentářích zašli ještě dál a šaty ponížili na úroveň kusu látky. „Krom Burešové v podprdě, řetízku a závěsu z okna místo šatů, to slušelo všem,“ napsal další hejtr. Tyto neslušně vyjádřené názory na svůj oděv nakonec neváhala komentovat i samotná herečka.

Nejsem zahalená jeptiška

Ani komentáře, které byly mnohdy vulgární, nepřinutily Evu Burešovou uvažovat nad tím, zda si na premiéru zvolila vhodné šaty. Slavnostní událost si v nich užila. Navíc si dobře uvědomuje, že právě ve svém věku si ještě může odvážnějších oděvů užívat po libosti, zatímco jednou přijde věk, kdy začne odhalenou kůži řešit daleko více.

„Já jsem si své šaty na premiéru užila na 100 %. Cítila jsem se nádherně a taky mi to slušelo. Nikdo po mně nemůže chtít, abych ve svých 29 letech chodila zahalená jako nějaká jeptiška. Na to budu mít spoustu času, až budu hodně stará. Zatím si budu užívat výstřihy a odhalené nohy. Protože můžu,“ odpálkovala herečka hejtry prostřednictvím svého Instagramu.

Nejsem rychlokvaška, ozvala se Burešová

Někteří lidé se pustili nejen do šatů oblíbené herečky a zpěvačky, ale také do její kariéry. Označovali ji za člověka, který v showbyznysu dlouho nevydrží, a naznačovali, že její hvězda zhasne tak rychle, jak vzplála. I těm dokázala zatnout tipec, a to aniž by sama kohokoliv urazila.

„Hlavní role není žádná novinka. Mám jich za sebou přes 12, takže žádnou šanci jsem nedostala. Jen dělám svou práci a dělám ji s láskou a pokorou. Jestli jsem pro někoho novinka, která dostala šanci, a rychlokvaška, která to má díky seriálům, tak by měl vylézt z nory a začít kulturně žít, protože tahle slova slýchávám už 14 let a to moc s významem rychlokvaška nejde,“ dodala sebevědomě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.