Celebrity

22. května 2022 14:15

Josef Šťastna

Eva Burešová odhalila utajený intimní svět. Nechala nahlédnout do svého bydlení

Eva Burešová a Přemek Forejt o společném stravování

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) je známá tím, že si hodně střeží své soukromí. Podobně je na tom její partner Přemek Forejt (35). Přesto dali lehce nahlédnout do intimních zákoutí svého bydlení.

Sympatická Eva Burešová nikdy nepatřila k herečkám, které mají potřebu před novináři odhalovat své soukromí. Kuchař Přemek Forejt býval v rozhovorech otevřenější, ale také patří k lidem, kteří své nitro neotevírají každému.

Eva Burešová miluje květiny. Fanoušky nechala nahlédnout do svého soukromí a ukázala, jak bydlí... Více v článku tady:...

Posted by Prima ŽENY on Sunday, May 22, 2022

Pár čeká prvního společného potomka, který by se podle informací redakce Prima Ženy měl narodit na konci léta. Z předchozího vztahu má Přemek Forejt dceru Stellu, Eva vychovává syna Nathaniela, kterého si po pár měsících intenzivního vztahu pořídila s hudebníkem Michaelem Krásným.

Eva Burešová má vkusně zařízený byt

V říjnu 2020 si Eva Burešová pronajala nádherný prostorný byt v Praze, který začala zařizovat v takzvaném boho stylu už s partnerem Přemkem, který má cit nejen pro vaření, ale také pro bytový design. Jako velký milovník pokojových rostlin dbal Přemek Forejt, aby v bytě byla i zeleň.

Zdálo se, že byt bude pro Evu a jejího syna zbytečně velký, ale díky Přemkovi a miminku, které je na cestě, se brzy pořádně zaplní.

Pozorní fanoušci, kteří Evu Burešovou a Přemka Forejta sledují na sociálních sítích, mohou občas obdivovat, jak zařizování bydlení pokračuje. Světlý byt, kde dostávají velké slovo přírodní prvky, je podle uveřejněných snímků zařízen velmi vkusně s citem pro detail.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.