Celebrity

2. března 2023 11:10

Tomáš Durčák

Jak vypadá malý Tristan William? Eva Burešová řekla, kdy jeho tvář ukáže světu

Eva Burešová se vrací k natáčení seriálu ZOO

Herečka Eva Burešová (29) je od loňského srpna dvojnásobnou maminkou. S šéfkuchařem Přemkem Forejtem (35) se jim narodil syn, který dostal netradiční jméno Tristan William. V únoru oslavil půl roku a Eva už se s ním pochlubila, ale zatím si úzkostlivě hlídá jeho tvář. Fanynky jí proto pravidelně píší a ptají se, kdy svého malého andílka konečně ukáže, aby se mohly rozplývat s ní. Herečka se nyní rozhodla na dotazy reagovat a říct, kdy syna všem představí.

Eva Burešová si dle svých slov současný rodinný život s Přemkem užívá plnými doušky. „Mám tři kluky a je to super. Hrozně mě baví říkat, že moji kluci spí a že mám kluky v autě a musím za nimi rychle jít. Mám z toho vlastně obrovskou radost. Je to boží a je to nádherný pocit. Je mi moc hezky a jsem moc šťastná a vděčná za to, jakou mám rodinu,“ prozradila v pořadu ShowTime Eva Burešová.

Herečka už se rovněž po porodu vrátila jako známá Viky zpět do seriálu ZOO, čímž potěšila diváky, kteří se jí nemohli dočkat. Návrat před kameru však provázely drobné změny. „Ano, vrátila jsem se domů. A jsem hrozně ráda, že jsem zpátky. Teď jsme měli zkoušku kostýmů, které se musely změnit, protože moje postava se změnila – nemyslím tím postavu Viky, myslím mou postavu,“ popsala Burešová pro magazín Showtime.

Zatímco Eva už několik fotek Tristana ukázala, zatím nikdy mu nebylo vidět do tváře. Nyní se proto rozhodla odpovědět na fanouškovský dotaz, proč zatím veřejnost jeho tvář nemohla vidět.

„Přišel mi dotaz, proč toho nejmladšího rytíře už neukážeme. Odpověď je vlastně jednoduchá. To víte, že bych vám ho ráda ukázala. Ale je to to jediné tajemství, které nikdo nemůže vyzradit za nás a tak si ho ještě nějakou dobu necháme,“ vysvětlila herečka, proč si tvář svého mladšího syna tak choulostivě schovává jen pro sebe.

Aby to však fanynkám a fanouškům nebylo líto, podělila se s nimi aspoň o fotku z vlastní kuchyně, na níž je její starší syn Nathaniel Adam (5), kterého má z předchozího vztahu. „Tvoje děti, tvoje rozhodnutí, kdy je ukážeš světu. Všechno má svůj čas,“ napsala v reakci jedna z Eviných fanynek, které mají pro její rozhodnutí očividně pochopení.

Hereččin partner Přemek Forejt se rovněž nedávno vyjádřil k tomu, jakou by jednou chtěl mít veselku. Diváci seriálu Slunečná si určitě vzpomenou, že Eva Burešová v něm jako Týna řekla své ano Jankovi v podání Marka Lambory, avšak zároveň přiznala myšlenky na svůj vlastní velký den. Až dojde na tu skutečnou svatbu, měla by dle šéfkuchaře proběhnout pouze v rodinném kruhu.

Sdílejte článek
Štítky rodina Instagram syn obličej svatba Eva Burešová herec Showtime Přemek Forejt tvář seriál ZOO Viky Zoo Nathaniel Adam Salvatore Krásný Tristan Tristan William Forejt Captain Atom

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.