Eva Burešová se vrací do seriálu ZOO. Popsala, jak se změnila její postava

Eva Burešová se vrací k natáčení seriálu ZOO

Je to tady a fanoušci populárního seriálu mohou slavit a zpívat radostí. Herečka Eva Burešová (29) se vrací do seriálu ZOO! Její postava se ale výrazně změnila. Jak? To prozradila magazínu Showtime.

Nastal správný čas a je třeba potěšit všechny fanoušky seriálu ZOO. Herečka Eva Burešová alias Viky se v plné síle vrací na scénu. Sympatická herečka už má za sebou dokonce první kostýmní zkoušku. A přiznala, že její postava se opravdu změnila. Tedy postava fyzická, nikoliv charakterové vlastnosti Viky.

„Ano, vrátila jsem se domů. A jsem hrozně ráda, že jsem zpátky. Teď jsme měli zkoušku kostýmů, které se musely změnit, protože moje postava se změnila – nemyslím tím postavu Viky, myslím mou postavu,“ popsala Burešová pro magazín Showtime.

Herečka je nadšená, že je zpět a že natáčení opravdu přerušila jen kvůli mateřským povinnostem, protože ji naplno zaměstnávala péče o druhorozeného syna Tristana Williama. Evu také potěšil velký zájem diváků, kteří se neustále ptali, kdy se Viky opět naplno zapojí do natáčení. Herečka s úsměvem přiznala, že před návratem na plac bylo nutné trochu proměnit šatník.

„Chtěli jsme to trošku obměnit. Přece jenom má Viky už miminko, tak se jí změnil šatník, ten můj reálný se taky dost změnil, tak se mají diváci na co těšit,“ popsala s úsměvem v pořadu Showtime partnerka šéfkuchaře Přemka Forejta (35) s tím, že ji velmi potěšil obrovský zájem diváků, kteří se na její návrat těšili.

„Samozřejmě mi to udělalo obrovskou radost, že mi lidi psali, kdy už se vrátím, a že se jim po Viky stýská. Mně se po ní taky stýskalo, ona byla přece jenom jiná než všechny ostatní postavy,“ dodala dvojnásobná maminka, která přiznala, že pracovní tempo má nyní zběsilé, ale obrovskou porci energie jí dodává rodina. Nejen ta skutečná, ale i ta seriálová v ZOO.

Připomeňte si dosud nejzásadnější okamžiky Viky v podání Evy Burešové:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.