Láska, intriky, odloučení i sblížení. Hrdiny ZOO čekají v novém roce spletité osudy

ZOO (76) - upoutávka

Zajímavé životní cesty oblíbených postav ze ZOO pokračují i v novém roce. Premiérové díly populárního seriálu startují na Primě již v úterý 3. ledna ve 20:15. Jak se Sid vyrovná s nepřítomností Adama, který odletěl do Amazonie? Vydrží jejich láska? Budou dvojčata a Charlie úspěšní v netradičním úkolu, jež si zvolili? A jak zamíchají dějem noví hrdinové? Nechte se překvapit. Tahle podívaná bude rozhodně stát za to!

Vztah Sid a Adama projde velkou zatěžkávací zkouškou. Dlouhé odloučení může jejich čerstvou lásku posílit, ale i naprosto zničit. Ustojí Sid milostnou nástrahu v podobě nově příchozího fotografa Filipa Jandy? Novým sokem Haďáka se stane Tomáš Klus, jehož šarmu bude Michaela Pecháčková coby půvabná ošetřovatelka jen těžko odolávat.

Připomeňte si ještě, čím vším dosud prošel vztah Petra s Viky.

Rychlé loučení

Adam Hruška (Šimon Bilina) odlétá za velké pomoci rodiny Novotných do Amazonie, kde chce pátrat po svých rodičích. Je tu možnost, že jsou naživu, a tak se pokouší zjistit pravdu. Během expedice se dostane do ohrožení života, narazí na lidožrouty a slehne se po něm zem. V té samé chvíli se Sid (Michaela Pecháčková) doma stává veřejným nepřítelem číslo jedna.

Sid v nemilosti

V práci jí nikdo nemůže přijít na jméno. Její bratr Ed (Vojtěch Vovesný) totiž bude mít nehodu na skútru a  vyděšená maminka Alice (Sabina Laurinová) za ním bude pospíchat do nemocnice, přičemž zapomene poslat sponzorskou platbu pro ZOO. Poslední dobou totiž chod a hlavní slovo rodiny připadá právě na ni. Ona bude tou, kdo začíná doma rozhodovat. Jenže kvůli absenci finančních prostředků přijde ředitelka zoologické zahrady Marie Roklová (Veronika Freimanová) o vzácné zvíře. Toho se chytí zákeřný Albert (David Gránský), mezi nímž a Luborem Brázdou (Pavel Nečas) se kvůli jeho podvodům strhla pořádná bitka. Roklová přijde o ředitelské křeslo a Albert se do něj vítězoslavně posadí. Kvůli tomu pak Sid všichni nenávidí a dávají jí sesazení oblíbené Marie za vinu. Jediný, kdo se za bohatou dědičku postaví, je fotograf Filip Janda (Tomáš Klus), čímž mezi nimi vznikne zvláštní vztah. Začíná být velká láska mezi Adamem a Sid v ohrožení?

Marie Roklová sice dostane padáka jako ředitelka, ale v ZOO zůstává, přesune se do kanceláře k Luborovi. I u ní doma to však začíná vřít. Zjistí totiž, že její manžel Karel (Ondřej Pavelka) má šestiletou nemanželskou dceru, a manželství teď visí na vlásku.

Návrat milované Viky

Do děje se opět vrátí Viky (Eva Burešová), která se během pobytu v Bruselu stala Charlieho zpovědníkem. Neslavně se nastěhuje zpátky do svého bytu, který ale momentálně obývá fotograf Filip. Postupem času začíná zjišťovat, že toto sdílení není nepříjemná záležitost. Jakmile je Viky zpátky, Sid jí přenechává místo Lady X, které jí společně s klávesákem Lukášem Broučkem (Václav Noid Bárta) hlídala.

Dvojčata Tes (Barbora Černá) a Izy (Lucie Černá) se vzepřou lotrovi Charliemu Rakušanovi (Marek Němec), protože jejich srdce zahořela pro Vojtu (Goran Maiello) a Marka (Štěpán Benoni). Ti mezi tím přišli na to, že jsou holky dvě, a tím se jim značně ulevilo. To Charlie nemůže přenést přes srdce a snaží se jim vztah překazit. Dvojčata jsou ale rozhodnutá a opouští jejich společný byznys.

Nové postavy seriálu ZOO

Na scéně se objeví majitelka psího útulku Kateřina Kytková (Lucie Štěflová) a její dědeček Karel Kytka (Pavel Soukup), což přiměje Charlieho zpozornět a tak trochu zapomenout na dvojčata. Kateřina má problém s pozemkem, na kterém stojí útulek, a na pomoc kupodivu přispěchá právě Charlie.

Do ZOO, kterou můžeme od 3. ledna opět sledovat každé úterý a čtvrtek večer na Primě, se přimotá i staronová ošetřovatelka Sylva Machyánová (Sandra Nováková) a bývalý manžel Anežky Krásné (Pavla Tomicová) Krása (Michal Suchánek). Krása je majitelem a ředitelem cirkusu, který se musí rušit, a tak si založí pojízdný zvěřinec. Zájem má o jednu žirafu ze ZOO, kterou chtějí utratit. Sylva už dlouhou dobu v zoologické zahradě pracuje jako ošetřovatelka antilop. Doma má dvě malé děti, jen ten tatínek k nim chybí. Do každého vztahu se tak vrhá po hlavě, a jakmile zjistí, že o ni někdo jen trochu stojí, nebrání se.

Rána pro Elišku

Robert Kajnar (Jan Vápeník) se po mozkové mrtvici vrací ke své bývalé ženě a mají před svatbou. To Elišce (Lucie Polišenská) zlomí srdce a od té chvíle o chlapech nebude chtít ani slyšet. Jenže postupem času zjistí, že policista Břéťa (Filip Kaňkovský), který pro kamaráda Petra neváhal uspořádat bizarní konkurz na přítelkyni, není vůbec špatný, a začne se rodit láska.

Společně s Viky se vrací i Danuše (Tereza Brodská) a také na ni čeká láska. V okamžiku, kdy se prochází kolem rybníka, narazí na Raula (Vladimír Kratina). A štěstí se dokonce začne usmívat i na Lubora Brázdu, který pochopí, že s láskou a nějakou ženou není život vůbec špatný.