Celebrity

8. dubna 2022 13:35

red

Sabina Laurinová na padesát nevypadá. Herečku dojalo narozeninové přání od kolegů

Sabina Laurinová v seriálu Sestřičky (zdroj: CNN Prima NEWS)

Když Sabině Laurinové, která slaví padesátiny, kolegové na natáčení seriálu po poslední klapce dne začali přát, bylo to pro ni velké překvapení. A některé ze zúčastněných herců zase ohromil její věk, na nějž podle nich čerstvá padesátnice zdaleka nevypadá.

To, že se připravuje oslava, se štábu seriálu ZOO podařilo dokonale utajit. Jakmile seriálová rodina Novotných v čele se Sabinou Laurinovou, Janou Švandovou a Michaelou Pecháčkovou dotočila, režisér Jaromír Polišenský vylákal pod záminkou úpravy kostýmu oslavenkyni z placu. Na nic netušící herečku se v jeden okamžik spustila písnička, v náručí jí přistály květiny a obrovský čokoládový dort a objevil se zástup gratulantů.

Sabina Laurinová slavila na place ZOO

Mezi nimi samozřejmě nemohly chybět její seriálová dcera a tchyně. „Sabina je skvělá. Nejlepší máma, kterou bych si na natáčení mohla přát. Kolik že jí je? Padesát? To bych jí nehádala. Děláte si srandu, že jo? Tak pětatřicet! Přeju jí, aby byla stále vtipná, krásná, šťastná, zdravá a abychom se potkávaly před kamerou co nejčastěji. Moc mě to s ní v ZOO baví a je s ní neskutečná legrace,“ prozrazuje Míša Pecháčková alias seriálová dcera Sid.

Vypadá podle vás Sabina Laurinová na svůj věk?

Jana Švandová alias tchyně Sidonie se s oslavenkyní zná déle, a zatímco přemýšlí, Sabina jí skočí do řeči: „Když jsem se poznala s Janou, bylo mi asi dvacet. Hrály jsme spolu ve hře Tango. To bych chtěla říct,“ vzpomíná herečka. „A pak jsme spolu trávily hodně času na natáčení seriálu Drahá tchyně na Slovensku. Co já bych Sabině popřála? Sába je člověk, který je v životě šťastný. Má skvělé děti, má práci, je krásná, zdravá, tak ať jí to co nejdéle vydrží. Možná tohle bych jí přála,“ vyslovila nahlas své přání Švandová.

Nová životní éra?

A jak se vůbec sama cítí čerstvá padesátnice? „Začínají mi nejlepší léta,“ neztrácí Laurinová svoji pověstnou skvělou náladu, kterou překvapení od kolegů upřímně potěšilo. „Je to takový malý příjemný mejdan. Vždy jsem na svoje narozeniny pracovala,“ říká herečka, která žádnou velkou rodinnou oslavu neplánuje.

„I když možná v rodině to trochu oslavíme. Dcera Vája je 28. dubna, a tak si to doma hezky vyměníme. Doma už mi není ,cet‘ a dceři Váje už za pár těch ,cet‘ bude,“ připouští oslavenkyně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.