Jana Švandová prozradila, které zvíře ji v ZOO nejvíce fascinuje a proč

Už za pár dní startuje nový seriál televize Prima ZOO. V něm si zahraje jednu z hlavních rolí i Jana Švandová coby babička a majitelka sklářské firmy Sidonie Novotné. Co ke své postavě herečka prozradila?

Rodina Novotných je sice několikačlenná, ale hybatelem klanu je dáma na slovo vzatá – Sidonie Novotná v podání Jany Švandové. „Sidonie je hlava rodiny. Se svým mužem založila sklárnu, která je velmi úspěšná a vydělává jim nemalé peníze. Po jeho smrti rodinný podnik převzala. Je to dáma velice rozhodná a ví, co chce v životě,“ prozradila herečka ke své postavě.

Hrochy bych mohla pozorovat pořád, říká Švandová

Jak už název napovídá, seriál se točí v krásném prostředí zoologické zahrady, která se nachází ve Dvoře Králové.

I přes časově náročné natáčení si ale herci občas najdou chvilku na malé zastavení u nějakého výběhu. „Musím říct, že hrocha bych mohla pořád pozorovat, je to neuvěřitelné zvíře. Jsou momenty, kdy je to zvíře nebezpečné a najednou jen spí ve vodě, má hlavu nahoře a vypadá jak malé mimino,“ rozplývá se Švandová.

Na nový seriál ZOO se můžete těšit už 13. ledna na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.