Velké setkání po osmi letech. Jana Švandová se Sabinou Laurinovou přišly na zajímavou věc!

ZOO - Jana Švandová o roli

Sabina Laurinová a Jana Švandová se posledních pár týdnů opět potkávají na place. Obě hrají v připravovaném seriálu s názvem ZOO, a rozhodně si mají co říct. Skončily tam, kde se před osmi lety rozešly, když točily slovenský sitcom Drahá tchyně.

Sabina Laurinová tehdy hrála potrhlou bývalou modelku, Jana Švandová její nezdolnou, tak trochu otravnou matku. Obě herečky společnou práci milovaly a doufaly, že se zase pracovně potkají. To se jim teď splnilo. „Se Sábou jsme rok točily na Slovensku seriál Drahá tchyně, kde jsem jí hrála mámu. Tady tchyni a myslím, že je to hodně podobné. Měly jsme velkou radost, že jsme zase spolu. Musely jsme se smát, že jsme si něčím podobné. Točíme, a já si najednou uvědomím, že máme se Sábou stejný postoj, stejná gesta…“ prozrazuje s úsměvem Jana Švandová. „Ona si tady ta Sidonie svoji snachu přizpůsobuje obrazu svému. Alice ale zase cítí, že v ní může mít zastání.“

Za kamerou to zkrátka funguje. „S Janou se známe mnoho let. Hrály jsme spolu dokonce v představení Tango, kde mi Jana hrála maminku. Pak přišla Drahá tchyně, kde mi hrála taky maminku, a tady zase tchyni. Jsem za to ráda, protože mi moji maminku v lecčem připomíná. Je vtipná, má krásný smysl pro humor, je dobrá parťačka,“ usmívá se Sabina Laurinová.

„V zoologické máme jako Alice a Sidonie hezký vztah. Jsme takové dva pilíře, které tu rodinu drží. Synáček je trošku v jejich kleštích, možná tlaku. Je dobře vychovaný, má matku rád, svoji ženu má taky rád, ale velmi rád ve svém věku z toho domu utíká do klidu – do firmy,“ osvětluje s úsměvem svoji Alici.

První díl seriálu ZOO diváci uvidí už 13. ledna ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.