Exkluzivně: Sabina Laurinová ukázala poprvé své krásné dcery. Podívejte se

Herečka Sabina Laurinová se svými dcerami v médiích nikdy moc nechlubila. Teď ale udělala výjimku. Holky spolu nafotily úchvatné snímky a ty by bylo škoda neukázat. No, uznejte sami. Sabina promluvila i o tom, jaké povolání by se jí pro dcery líbilo. Starší Valentýna má už za sebou první hereckou zkušenost. Jakým směrem se vydá mladší Mája?

Sabina Laurinová je mámou dvou krásných dcer. Osmnáctileté Valentýny, kterou má s frontmanem kapely Kabát Pepou Vojtkem, a dvanáctileté Máji, jejíž otcem je stomatolog Karel Kameník. Herečka se s dcerami nerada ukazuje a tak bylo velkým překvapením, když kývly na první společný rozhovor a focení. (Část fotek vám teď exkluzivně přinášíme). Sabina ale říká, že to byla opravdu výjimka: "Jeden společný rozhovor. Myslím, že je náš první a polslední," smála se v pořadu ShowTime. Obě dcery, jak je vidět, zdědily krásu po mamince, starší Valentýna dokonce i herecký talent a špetku exhibicionismu po tatínkovi Vojtkovi. Právě proto se dala na herectví. Nejprve studovala klasický balet na konzervatoři, následně přešla na Konzervatoř Jaroslava Ježka. A už teď vám můžeme prozradit malé tajemství: objeví se v jednom z dílů seriálu Sestřičky po boku své maminky, která tu hraje vrchní sestru Mery. "Pracovat s maminkou a s rodinou je velmi těžké," svěřila se Valentýna a Sabina ji hned přerušila: "Šetři slova, teď..." smála se v reportáži. "Ano, já vím. Já přemýšlím, protože kritika od rodiny bolí víc, než od cizího člověka. Je to závazek," přiznala mladá herečka, která to možná bude mít těžší i právě kvůli tomu, že se její oba rodiče pohybují ve světě showbyznysu.

Mladší dcera bude buď právnička, nebo lékařka

Rodiče chtějí ale pro začínající hvězdu to nejlepší, a tak se jí snaží ve všem pomáhat. "Nikdy u nás v rodině ta kritika nebyla bolestivá, aby někomu ublížila. Spíš je to poradit a navést. Člověk si z toho něco může vzít. A něco uchem projde dál," dodala Sabina, která dceři v herecké kariéře rozhodně bránit nebude. "Já budu šťastná, když budou dělat to, co je bude bavit. V tom je budu podporovat," prozradila v rozhovoru. I když určitou představu má, hlavně u mladší dcery.

Tatínek čtrnáctileté Máji je zubař. Sabina přiznala, že by si přála, aby studovala právničinu. Ovšem i ona zpívá, tančí a hraje na ukulele. "Já se tomu nechci věnovat úplně profesionálně, ale určitě to budu brát jako koníček," prozradila Mája. "Myslíš herectví a zpěvu, jo?," zeptala se zvědavě Sabina. "Ano, ano," odvětila Mája. "Já myslela právničině, to by byl koníček," směje se její maminka a dodává: "Takže, buď to bude právnička nebo doktorka, aby ses o nás starala, až to budem potřebovat."

Valentýna s Májou mají sice každá jiného tatínka, ale jsou si i tak nesmírně podobné. Jak vypadají vztahy doma, když je tam jen ženský kolektiv? "No, tak někdy tam nějaký spory jsou, ale kvůli maličkostem, a většinou se to zase dá dohromady," prozradila mladší Mája. A starší sestra ji doplnila: "Buď se milujeme, nebo se nenávidíme. To je klasika," řekla se smíchem.

Sabina má rok do padesátky. Jak slavila?

Sabina Laurinová 8. dubna oslavila 49. narozeniny. Kolegové ze seriálu Sestřičky jí připravili nečekanou oslavu přímo na place: „Zažila jsem mírný šok. Ale krásný šok. Protože na konci mého natáčení přišli gratulanti přímo do našeho seriálového bytu. Normálně jsme natáčeli, a najednou se rozezněla celým ateliérem písnička Happy Birthday, přišly moje milé kolegyně s hořícím dortem, květinami a skleničkami bublinek, moc mě kolegové potěšili a dojali,“ popsala oslavu v ateliérech herečka. Mezi gratulanty byl Saša Rašilov, Michaela Tomešová, Natálie Halouzková, Veronika Divišová, režisér Vojta Moravec a celý štáb.

Sabina přiznala, že překvapení má ráda, žádné velké dary ale neočekává. Její přání totiž nejsou materiální „Já si přeju jen, abych kolem sebe měla lidi, které mám ráda, abychom byli zdraví, mohli se potkávat. Abychom měli hezkou práci a samozřejmě spoustu lásky,“ dodala Sabina, které by nikdo rok do padesátky nehádal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.