Dcery Sabiny Laurinové geny nezapřou. Která půjde ve stopách maminky?

Úspěšnou herečku Sabinu Laurinovou můžete už několik let vídat jako vrchní sestru Mery v seriálu Modrý kód a od konce srpna v seriálu Sestřičky Modrý kód. Přestože své profesi věnuje spoustu času, tvrdí, že osobní život je pro ni prioritní a svým dvěma dcerám se snaží věnovat maximum času. A jak to tak vypadá, jablko ani v jednom případě nepadlo daleko od stromu a obě dívky mají našlápnuto do světa showbyznysu.

Herečka Sabina Laurinová má osmnáctiletou dceru Valentýnu, jejímž otcem je zpěvák Josef Vojtek, a dvanáctiletou Máju, kterou má se stomatologem Karlem Kameníkem. Zatímco starší dcera nejdříve studovala klasický balet na konzervatoři a následně přesedlala na Konzervatoř Jaroslava Ježka, ta mladší se zamilovala do hudebního nástroje ukulele, na který dennodenně vyhrává. „Obě holky vyrůstaly v uměleckém prostředí, tak je to tak nějak přirozené. Nechci jim zakazovat to, co je baví. Valentýna je ve věku, kdy vidím sebe, když jsem začínala já. Více než tanec ji teď baví zpěv. Mája hraje na klavír v umělecké škole a před nedávnem si k tomu sama přidala i ukulele, což mě velmi potěšilo. Jsou šikovné, máme z nich radost,“ prozradila Sabina.

Rozhodnutí nechává na dcerách

Jakým směrem se nakonec v životě budou chtít dcery vydat, nechá sympatická herečka na nich samotných. „Moje dcery jsou narozené ve znameních Býka a Panny. Vyznačují se velkou rozvahou, ale nesmí se na ně tlačit, jinak se zaseknou. Já budu šťastná, když budou dělat to, co je bude bavit. V tom je budu podporovat,“ dodala herečka.

Herečkou z tvrdohlavosti

Možná vychází z vlastní zkušenosti. Když se rozhodla stát se herečkou, její otec, režisér František Laurin, z toho nebyl moc nadšený. „Byla jsem tvrdohlavá a šla si za svým. Ve čtrnácti jsem si prosadila přijímačky na konzervatoř. Táta v tom viděl nebezpečnou nástrahu pro mladou holku, chtěl mě asi uchránit od toho, abych moc rychle dospěla. On viděl mou cestu v širším vzdělání, přál si abych vystudovala gymnázium. Nakonec řekl: „Je to tvoje volba, když uspěješ, máš jasnou cestu, ale když ty zkoušky neuděláš, budu rád, když bude po mém.“ Naštěstí jsem je udělala," zavzpomínala s úsměvem.

Sabinu Laurinovou mohou diváci televize Prima vidět v seriálu Sestřičky Modrý kód každé pondělí a středu ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.