zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dcera Laurinové Valentýna se objeví v Sestřičkách. Kritika od rodičů bolí víc, říká

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 12.04.2021
Na její mamince seriál Sestřičky stojí. Dnes jeho diváci v epizodní roli biatlonistky poznají Valentýnu Vojtkovou. Ta podobu s maminkou Sabinou Laurinovou nezapře. A stejně jako Sabina před lety v seriálu Chlapci a chlapi, také Valentýna v Sestřičkách začíná rolí pěkné potvůrky.

reklama

V seriálu Sestřičky si Valentýna Vojtková střihne roli biatlonistky Marty, která v kvalifikačním závodu porazí favoritku Andy (Amélie Pokorná), ale ne čistě. Nabídku negativní role, do níž ji obsadila castingová agentura, však přijala ráda. Valentýna totiž studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka a každá zkušenost s kamerou a kolegy herci se jí velmi hodí.

Dcera Sabiny Laurinové 2
Autor: FTV Prima Dcera Sabiny Laurinové 2

Zač je toho loket, okusila osmnáctiletá dcera herečky Sabiny Laurinové a zpěváka Pepy Vojtka Valentýna v seriálu plnou měrou. Poprat se musela nejen s chladným počasím, ale i se svou kamarádkou Amélií Pokornou. Scénář jim totiž předepsal potyčku, během které došlo i na pěsti.

Dcera Sabiny Laurinové si zahraje v Sestřičkách
Autor: FTV Prima Dcera Sabiny Laurinové si zahraje v Sestřičkách

Kritika v rodině nesmí být bolestivá

Z maminčiny přítomnosti ale začínající herečka nervózní být nemusela. Během natáčení se nepotkaly. „Pracovat s maminkou a s rodinou obecně je velmi těžké. Je to závazek. Už proto, že kritika od rodiny bolí víc než od cizího člověka,“ říká Valentýna Vojtková. „Nikdy u nás v rodině nesměla být kritika bolestivá, aby ublížila. Spíš se snažíme poradit, navést. Něco si z toho pak můžeme vzít a něco nechat uchem projít dál,“ vysvětlila v pořadu SHOWTIME Sabina Laurinová. Její podobu s dcerou přesto budete mít možnost porovnat. Sabinu Laurinovou i Valentýnu Vojtkovou uvidíte v Sestřičkách už v pondělí ve 20.15 na Primě.

SABINA LAURINOVÁ O TĚHOTENSTVÍ: NIKDY NENÍ POZDĚ! NEZTRÁCEJTE NADĚJI

Sabina Laurinová a její dcery. Skoro osmnáctiletá Valentýna (vlevo) a čtrnáctiletá Mája.

Exkluzivně: Sabina Laurinová ukázala poprvé své krásné dcery. Podívejte se

 

 

 

reklama

Související témata: Sestřičky , seriál Sestřičky online , Mery , Sabina Laurinová , dcera Valentýna

reklama

Přečtěte si také

reklama