Dcera Laurinové Valentýna se objeví v Sestřičkách. Kritika od rodičů bolí víc, říká

Sestřičky: (57) – konflikt na biatlonu

Na její mamince seriál Sestřičky stojí. Dnes jeho diváci v epizodní roli biatlonistky poznají Valentýnu Vojtkovou. Ta podobu s maminkou Sabinou Laurinovou nezapře. A stejně jako Sabina před lety v seriálu Chlapci a chlapi, také Valentýna v Sestřičkách začíná rolí pěkné potvůrky.

V seriálu Sestřičky si Valentýna Vojtková střihne roli biatlonistky Marty, která v kvalifikačním závodu porazí favoritku Andy (Amélie Pokorná), ale ne čistě. Nabídku negativní role, do níž ji obsadila castingová agentura, však přijala ráda. Valentýna totiž studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka a každá zkušenost s kamerou a kolegy herci se jí velmi hodí.

Zač je toho loket, okusila osmnáctiletá dcera herečky Sabiny Laurinové a zpěváka Pepy Vojtka Valentýna v seriálu plnou měrou. Poprat se musela nejen s chladným počasím, ale i se svou kamarádkou Amélií Pokornou. Scénář jim totiž předepsal potyčku, během které došlo i na pěsti.

Kritika v rodině nesmí být bolestivá

Z maminčiny přítomnosti ale začínající herečka nervózní být nemusela. Během natáčení se nepotkaly. „Pracovat s maminkou a s rodinou obecně je velmi těžké. Je to závazek. Už proto, že kritika od rodiny bolí víc než od cizího člověka,“ říká Valentýna Vojtková. „Nikdy u nás v rodině nesměla být kritika bolestivá, aby ublížila. Spíš se snažíme poradit, navést. Něco si z toho pak můžeme vzít a něco nechat uchem projít dál,“ vysvětlila v pořadu SHOWTIME Sabina Laurinová. Její podobu s dcerou přesto budete mít možnost porovnat. Sabinu Laurinovou i Valentýnu Vojtkovou uvidíte v Sestřičkách už v pondělí ve 20.15 na Primě.

SABINA LAURINOVÁ O TĚHOTENSTVÍ: NIKDY NENÍ POZDĚ! NEZTRÁCEJTE NADĚJI


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.