Celebrity

21. prosince 2022 22:25

Karolína Oehmová

Výstup na horu, běžky i smradlavý dáreček. Hvězdy seriálů popsaly své Vánoce

Sám doma

Svátky klidu a míru se nezadržitelně blíží. Herci a herečky oblíbených seriálů na Primě okusili vánoční atmosféru s lehkým předstihem a prostřednictvím fotek se vám ji pokusí předat už teď. U focení také prozradili, jak budou Vánoce vypadat u nich doma.

Vánoce začínají pro každého jindy. Někomu se začátkem dovolené, jiní je vyhlížejí už od prvního adventu. Dvojčata Lucie a Bára Černé, které hrají v seriálu ZOO Izy a Tes to překvapivě mají každá jinak. „Vánoce pro mě začínají návratem domů za rodinou. Většinou je to takový souhrn vjemů – od procházky prosvětleným vánočním městem, přes vanilkové rohlíčky na stole, až k rodinným vtípkům při balení dárků, zatímco domov prostupuje vůně skořicové svíčky. Zkrátka takovým tím správným vánočním klišé,“ popsala Barbora. Její sestra ale nesouhlasila. „Pro mě v prosinci, kdy začínám nakupovat dárky a kdy s rodinou zapalujeme první adventní svíčku,“ prozradila Lucie.

Čekání na Ježíška i běžecká túra

Vánoční svátky stráví každý jinak avšak jedna věc bude u všech stejná, štědrovečerní večeře a Ježíšek. Jak vypadají sváteční dny u našich slavných tváří? „Sejde se celá rodina, a jelikož je tatínek vášnivý běžkař a iron man, tak trénuje i o Vánocích. Neustále sportuje a tyto dny využívá k tomu, abych se k němu na těch běžkách přidal. Taky chodíme na jednu horu, kde je restaurace. Dáme si dlouhý pochod a v noci zase zpátky,“ popsal své velmi aktivní svátky Šimon Bilina, známý ze seriálu ZOO jako Haďák.

„Štědrý den dopoledne trávíme s mamkou v kuchyni, kde ještě doděláváme poslední cukroví. Poslední léta jsme se procházeli i s Tomešovými – Míšou a Romanem, jejich mamka bydlí kousek od té mojí. Po večeři chodíme rozsvěcet prskavky,“ svěřila se hvězda seriálu Dobré zprávy Natálie Halouzková s tím, že pro malého brášku pak ještě připravují Ježíška.

Smradlavý dáreček pod stromečkem

Od Ježíška jsme za minulá léta dostali všichni spoustu dárků, avšak některé nám určitě utkví v paměti více. Dvojčata Lucka a Bára Černé na jeden určitě jen tak nezapomenou, bylo to totiž překvapení pro celou rodinu. „Vzpomínám na jeden, kdy jsme se ségrou dostaly štěňátko Endíka, které nechalo pod stromečkem opravdu nezapomenutelný, smradlavý dáreček,“ zavzpomínala představitelka Izy ze seriálu ZOO.

Míša Petřeková je praktická žena a stejně tak ji potěší praktické dárky. „Nejlepší dárek je pro mě tak poukaz do restaurace, na masáž, ale nepohrdnu ani ponožkami. Ty se nikdy neztratí,“ prozradila představitelka Markéty ze seriálu ZOO.

Každý má sice jiné zážitky a sváteční dny tráví různě, všichni se ale na jednom shodnou. Vánoce jsou o klidu a o rodině. V novém roce tak odpočatí vaši televizní hrdinové nastoupí v plné parádě, aby zase po celý rok mohli dělat radost vám prostřednictvím televizních obrazovek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.