Viky odhalí tajemství dvojčat. Neošálí ji výmluvy ani Ilona

ZOO (71) – Viky začíná podezírat Tes

Dvojčatům Izy a Tes se zatím daří jejich tajemství úspěšně skrývat, přestože Franta Kolman má již delší dobu podezření. Nyní si ale na ně došlápne Viky. Jejich rychlé přemisťování z místa na místo jí začne být divné, a tak Tes nakonec musí s pravdou ven. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Chůva Viky si v Bruselu užívá zamilované období se soudcem Petrem, který se pro ni vrátil, vyznal jí lásku a požádal ji, aby se s ním odstěhovala do zahraničí. Přesto zůstává se svými kamarády v kontaktu a pravidelně jim volá. Ani nepřítomnost jí ale nezabrání v tom, aby si všimla jistých nesrovnalostí.

Izy jde totiž neobezřetně do koupelny zrovna ve chvíli, kdy s ní má Tes videohovor, čímž vzbudí u těhotné Viky první podezření. To se rapidně zvýší, když Izy stejným způsobem načapá u Ilony v bývalém Petrově bytě. „Terezo? Teď jsme spolu mluvily, byla jsi u mě doma,“ konfrontuje ji. Hospodyni Liškové a Izy se podaří situaci zachránit, přesto Viky začíná červík nejistoty neúprosně vrtat v hlavě.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Když při dalším hovoru opět zahlédne Izy projít v bytě, hned jí dojde, že něco nesedí. Rychle ukončí hovor s hospodyní a v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě, si došlápne na Tes. „Terezo, teda pokud jsi Tereza. Volala jsem si s Ilonou a představ si, že ses právě vracela z práce do Petrova starého bytu,“ dostane ji svými argumenty.

I když Tes moc dobře ví, že o Charlieho netradiční firmě nesmí mluvit a tajemství dvojčat by rozhodně neměla nikomu prozrazovat, Viky ji dostane do úzkých, takže nezbývá než se přiznat. Nechá si to ale jejich nevlastní sestra pro sebe? Nebo se svěří Petrovi s tím, kdo nyní obývá jeho byt?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.