Sid se účastní konkurzu do rodinné firmy. Haďák jí předpovídá kostýmek a lodičky

ZOO (68) – Konkurz do rodinné firmy

Krásná Michaela Pecháčková (18) se nechá jako Sid přesvědčit a prochází výběrovým řízením na post kreativní ředitelky v rodinné firmě. Přestože své seriálové babičce Janě Švandové (75) tvrdí, že ani v případě úspěchu neodejde z milované zoologické zahrady, Haďák už ji vidí, jak chodí do práce v kostýmku. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

I když babička Sidonie zuřila vzteky, když zjistila, že její vnučka neodjela studovat do Ameriky a místo toho pracuje v místní ZOO, nakonec jí dokázala všechny lži odpustit a smířila se s tím. Přesto ve chvíli, kdy z rodinné firmy odchází jeden z důležitých zaměstnanců, zajde za Sid a zkouší ji přesvědčit, aby se zúčastnila konkurzu na jeho post.

„Jsem si jistá, že bys byla pro tuhle pozici jako stvořená,“ láká ji babička v podání Jany Švandové, která se v roli bohaté Sidonie nechala inspirovat vizáží Jane Fondové. Tvrdohlavá blondýnka však nechce o ničem takovém ani slyšet. „Nezlob se, ale ne,“ stojí si za svým Sid.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Nakonec se ale Sidonii podaří vnučku přesvědčit, aby se výběrového řízení zúčastnila. Musí ale slíbit, že i v případě úspěchu ji nebude do práce ve firmě tlačit. „Takže i kdybych byla nejlepší, tak mě stejně do ničeho nutit nebudeš?“ ujišťuje se Sid v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. „Máš moje slovo,“ uklidňuje ji babička.

Haďák si myslí, že Sid místo ve firmě přijme

Na testech se krásná ošetřovatelka setká mimo jiné i s Albertem, který si na místo kreativního ředitele brousí zuby. K vlastnímu překvapení zjistí, že ji to vlastně bavilo, a je zvědavá na výsledky. Haďák hned tuší, jak tohle dopadne. „Je to jasný, během pár dní začneš chodit do práce v kostýmku a lodičkách,“ předpovídá jí pracovní budoucnost.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.