Haďák bojuje o přízeň Sidonie. Chce ji uchvátit safari stylem

ZOO (66) – Chci něco extra

Babičce Sidonii se Haďák prostě nelíbí. Pro svou vnučku by si představovala úplně jinou partii. Adam si je toho moc dobře vědom, chce ji ale přesvědčit, že se mýlí. Vezme si spolu se Sid na starost přípravu jejího setkání s kamarádkami v zoologické zahradě. Nic ale nejde podle plánu. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak z toho plánuje vybruslit.

Ošetřovatel hadů Adam Hruška nepadl Sidonii Novotné vůbec do oka. Přestože se ukázal jako opravdový hrdina, když zachránil její vnučku ze spárů pašeráků zvířat, nedokáže to Ančina babička náležitě ocenit. Domnívá se, že Haďákovi jde pouze o rodinný majetek. Dokonce mu neváhala nabídnout pořádný obnos peněz, když Sid opustí.

I takové osočení však Adam dokázal ustát a nyní hodlá využít jedinečné příležitosti, která se mu naskytla. Sidonie plánuje setkání se svými významnými kamarádkami v ZOO a Haďák se Sid si vezmou celou akci na starost. „Já chci něco extra!“ rozčiluje se Jana Švandová coby rázná babička, která se vizáží své postavy nechala inspirovat Jane Fondou, když příprava neklape podle jejích představ. Jméno slavné cukrářky ji ovšem uklidní a zdá se, že by jejich plán mohl klapnout.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Jenže když vám na něčem přehnaně záleží, zákon schválnosti často zafunguje a kazí se jedna věc za druhou. To pozná v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě, i Haďák se Sid. Radkovi bouchne sporák a starý pan Toulen se nechtěně postará o zničení exkluzivních dortíků. Naštěstí Adam nic nevzdává. „Uděláme jim tu akci v pavilonu plazů. Máme tu přece stánek s africkým občerstvením i africkým kafem. Bude to v safari stylu,“ povzbuzuje zoufalou Sid.

Zámožná Sidonie je zvyklá na prvotřídní servis a luxusní prostředí. Spokojí se s obyčejným pavilonem v zoologické zahradě? Nepohorší to jen její špatné mínění o Haďákovi. Situace se navíc dost vyhrotí i v okamžiku, kdy jim mezi zhýčkané paničky uteče obrovský had.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.