První noc Sid a Adama. Hrdličky ve víru vášně

ZOO (59) – Zamilovaný Haďák a Sid

Statečný Haďák zachránil jako opravdový hrdina krásnou Sid ze spárů pašeráků zvířat. Křehká blondýnka mu padla do náruče a mladá dvojice se nyní vznáší na obláčku zamilovanosti. Podívejte se v exkluzivních ukázkách na jejich první polibky v zoo a vášnivou noc.

Mezi Michaelou Pecháčkovou a Šimonem Bilinou coby Sid a Adamem konečně propukne potlačovaná vášeň. Poté, co půvabnou dědičku rodinných skláren Haďák neohroženě zachránil a uvědomil si, jak moc mu na ní záleží, v lásce už jim nic nebrání. Anna byla do urostlého ošetřovatele dlouho nešťastně zamilovaná, nakonec však svého vysněného prince získala.

Adam ji doprovodí domů a zůstane tam až do rána. „No, Sid konečně prožije štěstí, a pro mě to znamenalo natáčet milostné scény se Šimonem, který byl naprosto profesionální, milý, pozorný a vtipný,“ směje se Michaela Pecháčková a přiznává, že se červená i teď, když o tom mluví. „Samozřejmě, že se stydíte, ale ten díl režírovala Jana Rezková a musím říct, že mi to bylo příjemnější, než kdyby to byli páni režiséři. Jana nám se Šimonem řekla svou představu, ukázala takovou choreografii a my ji vyplnili,“ popisuje Pecháčková.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Zamilovanému páru sice bude chvíli „křenit“ maminka Sid, která se o ni po únosu nepřiměřeně bojí, ve finále se dvojice dočká vytouženého soukromí a v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě, skončí v posteli. „Se Šimonem jsme si pak těsně před klapkou řekli, že mě nadzvedne, že se tady otočím, chytím… Znáte to, co vám budu povídat,“ popisuje představitelka Sid, jak se postelové scény natáčely. Míša je moc ráda, že to celé proběhlo s humorem, který potlačil stud, jenž ji při podobných záběrech provází.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.