Jitka se rozchází se soudcem. Petr namísto ní ochraňoval Viky

ZOO (58) – Jitka se rozchází s Petrem

Jitka Hrnčířová bojovala o Petra ze všech sil. Všechno bylo marné. Ač jí soudce tvrdí, že mezi ním a Viky není jiný než pracovní vztah, Jitka jejich vzájemnou přitažlivost cítí. Definitivně ji přesvědčí moment, kdy soudce brání Viky vlastním tělem. Podívejte se v exkluzivních ukázkách.

Je krásná, sympatická, milá a inteligentní. Lásku Petra si přesto nedokázala získat. Jitku Hrnčířovou si úspěšný soudce vybral v bizarním konkurzu, který pro něho uspořádal kamarád Břéťa. Víc než citem se rozhodoval rozumem, a to se nyní definitivně ukázalo. Půvabné tmavovlásce došlo, že nemá smysl ve vztahu pokračovat.

„Mezi tebou a Viky je něco zvláštního. Vím to už dlouho,“ svěří se Petrovi, který se jí snaží její domněnku rozmluvit, ale marně. „Vybrala jsem si s tebou nebýt. Přeju ti hodně štěstí s tvou pravou láskou, ať už je to kdokoli,“ rozloučí se s ním Jitka, která si jeden čas kvůli jeho odstupu dokonce myslela, že je homosexuál.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Přestože náklonnost Viky a Petra cítila již delší dobu, definitivně ji o jejich výjimečném vztahu přesvědčila náhodná událost. V dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě, totiž urostlý Robert Urban coby Petr bude na společné procházce chránit před nebezpečně vypadajícím psem právě Viky.

Jeho ochranitelské gesto ihned ocení děti. „Viky jsi zachránil dobře, tati,“ pochválí ho uznale malý Ben. Petr se ve zlomku vteřiny musel instinktivně rozhodnout a jasně si zvolil jejich chůvu. Právě tento moment bude nakonec pro Terezu Bílkovou coby Jitku onou poslední kapkou, kdy si – ač nerada – uvědomí jejich city. Na rozdíl od Petra, který si stále nechce lásku k Viky přiznat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.