Jitka svádí soudce ve velkém. O sexy prádélku i odvážných šatech se radí s Viky

ZOO (53) – Překažená romantika

Tereza Bílková (28) to pořádně rozjede. Jako krásná Jitka Hrnčířová je rozhodnutá svést Roberta Urbana (36) coby Petra za každou cenu. V oblíbeném rodinném seriálu zkusí nejprve upnuté šaty. Když nezaberou, koupí si provokativní černé prádlo. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Půvabná Jitka Hrnčířová má na soudce pěkně políčeno. Jelikož se Petr zatím k ničemu nemá, ráda by ho trochu popostrčila. O pomoc prosí Evu Burešovou coby Viky, která z toho samozřejmě vůbec není nadšená. Do fešného soudce je už dlouho zamilovaná, navíc s ním čeká dítě.

I když je to chůvě nepříjemné, nedokáže Jitku odmítnout. Nejenže jí přešije šaty tak, aby byly vyzývavější, na její žádost navíc vezme děti do kina a dopřeje urostlému Robertu Urbanovi coby Petrovi romantický večer s okouzlující tmavovláskou. Vzápětí jim ho ale s nezištnou pomocí dětí zhatí.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Tereza Bílková se ale jako Jitka nevzdává. Když charismatický soudce nepodlehne jejím odvážným šatům, zkusí těžší kalibr. V dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě, si vybere sexy černou soupravu, ve které hodlá Petra konečně dobýt. „Myslíš, že se mu to bude líbit? Je na takové věci?“ radí se Viky.

Vypadá to, že Petrovu tajemnici nic nezastaví. Navíc zřejmě hodlá Viky informovat o každém následujícím postupu. Udělala si z ní nejen spojence, ale i kamarádku. Ačkoliv to hospodyně Ilona nechápe a radí chůvě, aby Jitku jednou provždy odpálkovala, Viky se k tomu zatím nemá. Sama sobě tím ale přidělává jen další starosti a trápení.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.