Celebrity

27. září 2022 10:05

Tomáš Durčák

Šťastná maminka Eva Burešová zvládla šestinedělí. Pochlubila se novou fotkou syna

Můj muž to dokáže (1) - Eva Burešová o rodičovských vlohách

Eva Burešová (29) si očividně své druhé mateřství užívá plnými doušky. Dokonce tak moc, že i když má šestinedělí se synem Tristanem Williamem úspěšně za sebou, posteskla si, že by s radostí zvládla ještě jednou tolik. Poprvé také ukázala, jaké má Tristan vlásky.

Herečka, kterou můžete znát ze seriálů Slunečná nebo ZOO, má svého druhého syna s šéfkuchařem Přemkem Forejtem (35) a už od porodu si pečlivě hlídá, jak moc z něj veřejnosti ukáže. Hned 15. srpna po porodu zveřejnila fotku, kde čerstvě narozeného syna drží za ručku hrdý tatínek.

Od té doby Burešová, která se nyní nepochybně má co otáčet, aby starost o měsíc a půl starého chlapečka zvládla, Tristana Williama ukázala ještě čtyřikrát. Vždy však pouze jeho ruku či nos a ústa. Až nyní svým fanouškům poodhalila celou hlavu Tristana, která je už nyní plná tmavých vlásků.

Ani pro jednoho z páru nejde o premiérové rodičovství. Zatímco Eva má ze svého předchozího manželství syna Nathaniela, Přemek je již otcem dcery Stelly. Jejich společná domácnost tak má už pět členů a soudě podle chvilek, které se rozhodnou sdílet se zbytkem světa, aktuálně všichni září štěstím. „Nahoru, dolů. Štěstí, smutek. Radost, pláč. Energie, propady. Tak pa, šestinedělí. Chtěla bych ještě jednou tolik,“ napsala Eva ke své poslední fotce s měsíc a půl starým Tristanem Williamem.

Domácnost plnou lásky nyní Eva a Přemek společně budují na venkově ve středních Čechách, konkrétně na Benešovsku, kde našli pohádkový dům i s jezírkem na zahradě. „Našli jsme naše šťastné místo,“ pochlubila se ještě na začátku léta Eva.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.