Celebrity

15. srpna 2022 19:56

Tomáš Durčák

Eva Burešová porodila syna. S Přemkem Forejtem mu vybrali hodně zajímavé jméno

Eva Burešová porodila. Na svět přivedla zdravého chlapečka

Zpěvačka a herečka Eva Burešová (29) se stala dvojnásobnou maminkou. Porodila zdravého chlapečka. Ona i její partner a otec novorozence Přemek Forejt (35) už mají každý jedno dítě ze svých předchozích vztahů. Nově jich tak doma bude už pět. Jejich společný syn dostal velmi neobvyklé jméno.

Burešová s Forejtem se o šťastnou novinu podělili na svých sociálních sítích. Pohlaví dítěte pro ně nebylo překvapením, už dříve přiznali, že jej znají, pouze jej odmítli sdělit veřejně. Zato o jménu dlouho neměli jasno a ještě pár měsíců před porodem Eva, která mimo jiné hraje v seriálech Slunečná a ZOO, přiznala, že ho s Přemkem stále vybírají. Nakonec chlapec nese jméno Tristan William Forejt.

„Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla. Jsem šťastný za to, co společně máme. Trojka už je na světě a už se nemůžeme dočkat, až budeme všichni spolu. Miluji vás, rodinko moje,“ napsal na Instagram dojatý tatínek Přemek.

Burešová a Forejt jsou spolu od roku 2020

Pár je spolu od roku 2020 a dle jejich vyjádření na adresu toho druhého můžeme usuzovat, že jim to spolu skvěle klape a jsou do sebe stále zamilovaní až po uši. „Jedna z vlastností, kterou neskutečně obdivuji na Přemkovi, je, že rád zkouší nové věci. Obdivuji, jak jde do věcí po hlavě, beze strachu, beze studu. To je něco, co se od něj ráda učím,“ svěřila se přednedávnem Burešová poté, co s Forejtem společně natáčeli klip k rockově pojatému duetu Žena z oceli.

Eva se stala maminkou už v roce 2017, kdy porodila syna s netradičním jménem Nathaniel Adam Salvatore Krásný. Toho má se svým expartnerem, hudebníkem Michaelem Krásným. Známý šéfkuchař Přemek má zase z předchozího vztahu malou dcerku Stellu Forejtovou. Nyní, když už se jim narodilo společné dítě, se nabízí další logická otázka: Kdy se z Evy stane paní Forejtová?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.