Celebrity

16. července 2022 08:30

redakce Prima Ženy

Jak dobře znáte Evu Burešovou? Zkuste si náš exkluzivní kvíz!

Eva Burešová a Přemek Forejt - Žena z oceli.

Herečku Evu Burešovou (28) netřeba dlouze představovat. Na televizních obrazovkách vídáme její tvář v oblíbených seriálech, známe ji ale také jako zpěvačku. Naposledy představila světu videoklip k nové písni, kterou nazpívala se svým partnerem Přemkem Forejtem (35), s nímž čeká miminko. Nedávno také prozradila, které songy ráda poslouchá. Zapamatovali jste si je? Prověřte svou paměť v našem extra kvízu.

Sympatická Eva Burešová se již brzy stane dvojnásobnou maminkou. Krásná zpěvačka a herečka se s partnerem Přemkem Forejtem těší na prvního společného potomka a radost jim nekazí ani vlna kritiky, která se snesla na jejich videoklip k nejnovější písni Žena z oceli. „Vše se dá vyjádřit bez urážek, zesměšnění a bez vyvolání nenávisti v lidech k někomu druhému, kdo vlastně ani neudělal nic špatně. Myslím, že je toho všude kolem strašně moc a nikam nás to neposouvá,“ vyjádřila se Burešová k hanlivým komentářům ve stories na svém instagramovém účtu.

Sama je s videoklipem nadmíru spokojená a jeho natáčení si užívala. Spolu s Přemkem se v něm změnili na bojovníky a milence zároveň. A přestože je Eva zkušenou herečkou, tentokrát byla na place trochu v rozpacích. „Musím říct, že jsem byla zaskočená z toho pocitu, že nemusím předstírat před kamerou lásku. Když točím ZOO s Robertem Urbanem, je to jasné – hrajete, máte kolem sebe tři kamery, na to jsem zvyklá. Ale že někdo točí mou opravdovou lásku, když se líbáme, hladíme, z toho jsem byla nesvá,“ přiznává nastávající maminka, které to s těhotenským bříškem moc sluší.

Burešová dojala videem, miminku pustila legendární hit

Těhotná představitelka chůvy Viky Janečkové, jejíž osudy můžete i nadále sledovat v seriálu ZOO v exkluzivních předpremiérách, se na sociální síti nedávno pochlubila také dojemným videem, na němž zachytila silné pohyby miminka v bříšku. Doplnila ho navíc songem slavné švédské skupiny ABBA Dancing Queen, čímž rozvířila spekulace, zda náhodou nečeká holčičku.

Ačkoliv si pohlaví svého děťátka partneři zatím nechávají pro sebe a veřejnost se ho zřejmě dozví až po porodu, vypadá to, že hudbou ho zahrnují již nyní. Nedávno se Eva exkluzivně svěřila, co poslouchá při různých každodenních činnostech, a dokonce dala ostatním i tip na písničku, která jí vždy zaručeně zvedne náladu. Zkuste si náš extra kvíz a zjistěte, jak dobře tuto oblíbenou herečku znáte.

Kvíz: Co Eva Burešová poslouchá, když...

1 9 Jaký typ písní si Eva vybírá k poslechu, když je smutná?

2 9 Jaké songy má nejraději, když je naopak šťastná?

3 9 Která píseň je podle Evy nejlepší hit pro nakopnutí nálady?

4 9 Co Eva nejraději a nejčastěji poslouchá, když uklízí?

5 9 Zpívá si Eva ve sprše?

6 9 Co poslouchá, když běhá?

7 9 Kterou písničku má nejraději Evy syn Nathaniel?

8 9 Jaký je v poslední době Evin nejoblíbenější lovesong?

9 9 Co Eva často dělá, když řídí auto?

Máte % správných odpovědí.

To není dobrý výsledek. Zkuste to znova.

To není dobrý výsledek. Zkuste to znova.

To není špatné, ale pořád je co zlepšovat.

Gratulujeme, máte velmi dobré znalosti.

Výborně, vaše znalosti jsou skvělé.

Trefili jste se? Podívejte se na Evinu exkluzivní zpověď:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.