Eva Burešová prozradila svůj tip na smutnou náladu. Pomáhá jí oblíbený song

Eva Burešová - Co poslouchám když…

Stejně jako většina z nás si i zpěvačka a herečka Eva Burešová vybírá k poslechu hudbu podle momentální nálady a aktuální činnosti. Dozajista byste neuhodli, jaký druh písní má Eva nejraději, když je smutná a nebo naopak šťastná. Exkluzivně se ale svěřila třeba i s tím, co si zpívá ve sprše nebo kdo si přeje, aby nezpívala.

Sympatická zpěvačka a představitelka seriálové Viky z oblíbeného rodinného seriálu Eva Burešová již brzy přivítá další přírůstek do rodiny. S partnerem a šéfkuchařem známé olomoucké restaurace Přemkem Forejtem se těší na jejich prvního společného potomka. Eva se na svém instagramovém účtu nedávno fanouškům pochlubila nejen rostoucím bříškem, ale zachytila i jeho silné pohyby.

Usměvavá herečka připojila k videu song Dancing Queen od švédské skupiny ABBA, díky čemuž se okamžitě vyrojily spekulace, zda tím nechtěla dát najevo, že čeká holčičku. Ačkoliv pohlaví svého děťátka Eva zná, před veřejností ho stále tají. Je ale pravděpodobné, že mu již nyní pouští svoji oblíbenou hudbu. Nastávající dvojnásobná maminka si skladby, snad jako každý z nás, vybírá podle svého momentálního rozpoložení.

I když možná leckdo z nás sahá v neveselém období po smutných písních, které naši mrzutou náladu vykreslují a jakoby doplňují, Eva Burešová aplikuje v těchto případech opačnou taktiku. Záměrně si vybírá songy, které jí vykouzlí úsměv na tváři. „Když jsem smutná, tak se snažím poslouchat pozitivní věci, abych se v tom smutku neutápěla. Pro mě je největší hit pro nakopnutí nálady Smile od Kirka Franklina. A je to o tom, že bychom se měli smát, protože smích léčí,“ podělila se o svůj tip Eva, která před porodem jen září.

Trochu překvapivě si pozitivní hudbu nevybírá v momentech, kdy je spokojená a všechno se daří podle jejích představ. „Když jsem šťastná, tak většinou poslouchám spíš smutnější písničky. Protože si na ně právě v tu chvíli troufnu. Tím, že jsem šťastná, mě nedostanou na ten smutný level,“ prozradila představitelka Týny ze seriálového hitu Slunečná s tím, že jsou ale i dny, kdy se v tom smutku utápět chce.

Burešová si zpívá ve sprše i při uklízení

Mnoho lidí má ve zvyku zpívat si v koupelně. Eva není výjimkou. „Ve sprše si zpívám úplně všechno a nejvíc hlasitě, aby mě slyšeli sousedi,“ směje se. „Vždycky jsem toužila, aby se stala taková ta chvilka, kdy někdo přijde, zaklepe a řekne: ‚To jste zpívala vy?‘ a já řeknu: ‚Ano!‘ Nestalo se mi to ještě ale ani jednou,“ svěřila se usměvavá herečka, která dokazuje, že i Češky mohou být v těhotenství sexy.

Hudba Evu provází i v běžných každodenních činnostech. Při takovém uklízení se ale zaměřuje nejenom na ni. „Většinou poslouchám krimi podcasty. Miluju je. A když už hudbu, tak mám takový mix, kde je Bruno Mars, Aerosmith, Beyoncé, Rihanna a kde jsou pro mě i nějací neznámí lidé, abych se v té populární hudbě neustále vzdělávala,“ říká představitelka seriálové barové zpěvačky Alex neboli Lady X.

Příprava na tuto roli ale není jednoduchá a Eva tak využívá každé chviličky. „Když řídím, tak většinou poslouchám písničky ze seriálu ZOO, protože to je jediná doba, kdy mám čas se je učit. Takže to jsou šedesátky, sedmdesátky, rocková i popová hudba, česká i zahraniční,“ vyjmenovává Burešová, která nedávno vydala nejen CD s hity Lady X, ale představila i videoklip se svou nejnovější písní Žena z oceli, v němž si zahrála společně se svým partnerem Přemkem Forejtem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.