Celebrity

1. července 2022 22:00

Vanesa Havlíková

Premiéra klipu Žena z oceli: V hlavní roli zamilovaní Eva Burešová a Přemek Forejt

Eva Burešová a Přemek Forejt - Žena z oceli.

Eva Burešová (28) nazpívala píseň Žena z oceli, ke které se svým partnerem Přemkem Forejtem (35) natočili zamilovaný klip. Videoklip plný opravdové lásky, něhy, bojů a síly se v pátek 1. července dočkal své premiéry.

Václav Noid Bárta složil hudbu a postaral se i o natočení samotného klipu. Jeho přítelkyně Eliška Grabcová napsala k písničce Žena z oceli text a Burešová společně s Forejtem si ve videoklipu střihli roli bojovníků a milenců zároveň. Samotný song vznikl ve spolupráci s pražskou kapelou Dymytry.

Eva muzikantovi Vaškovi plně důvěřuje a její slova to jen potvrzují. „Vždy všechno nechávám plně v režii Vaška. Věděla jsem, co nás čeká, dostali jsme dokonalou vizi, ale ve skutečnosti to bylo mnohem kouzelnější, než jsem čekala,“ prozradila během natáčení herečka.

Videoklip plný lásky

Celý videoklip se nese v duchu velké síly a lásky. Herečka je ze seriálu Slunečná na důvěrné scény zvyklá, tentokrát to ale bylo něco zcela jiného. Jelikož měla po boku svou opravdovou lásku, nic nemusela předstírat a mohla se nechat zcela unést. I přesto však zpěvačku během natáčení přepadl stud.

„Musím říct, že jsem byla zaskočená z toho pocitu, že nemusím předstírat před kamerou lásku. Když točím ZOORobertem Urbanem, je to jasné. Hrajete, máte kolem sebe tři kamery, na to jsem zvyklá. Ale že někdo točí mou opravdovou lásku, když se líbáme, hladíme, z toho jsem byla nesvá,“ popisuje Eva své pocity během natáčení intimních scén.

Přemek v roli rytíře boduje

Ve videoklipu se ale neobjevují pouze zamilované výjevy. Příznivci bojových umění mohou ocenit i scény, v nichž spolu dvojice svádí bitvu. „Bylo to spíš takové škádlení. Je to, jako by to bylo u nás doma. Je to nesmírně romantické a krásné,“ uvedla herečka na pravou míru.

Eva předvedla, jak skvěle se umí ohánět mečem. K zahození nebyl ani její partner jakožto jeden ze tří rytířů. Na to, že meč držel v ruce poprvé v životě, se jeho partnerka o sebe ani o malé, které se dvojici již brzy narodí, nemusela vůbec bát.

Podívejte se, jak probíhalo natáčení videoklipu:

„Přemkovi to neuvěřitelně slušelo a byl nesmírně šikovný,“ pochválila ještě herečka po natočení klipu svého rytíře. Zamilovaná dvojice je zvědavá, jak na jejich společnou práci budou reagovat věrní fanoušci. I pro ně to bezpochyby bude zcela něco jiného, než na co byli doposud od zpěvačky zvyklí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.