Celebrity

21. prosince 2021 06:30

Zuzana Schneidewind

Nečekané přiznání! Zamilovaní Burešová s Forejtem doma místo vaření dělají úplně jiné věci

Eva Burešová a Přemek Forejt o společném stravování

Herečka Eva Burešová a šéfkuchař Přemek Forejt tvoří zamilovaný pár již dva roky. Až nyní ale prozradili více ze svého soukromí i to, jak se vlastně stravují, když se společně sejdou doma. A proč Eva Burešová ještě nebyla v Přemkově olomoucké restauraci?

Kvůli pracovnímu nasazení a nabitému diáři si na sebe tihle dva skutečně moc času nenajdou. Zatímco Eva Burešová v Praze například natáčí nový seriál ZOO, Přemek Forejt se zase nestačí obracet ve své vyhlášené restauraci Entrée. Ta je navíc až v Olomouci.

Není tedy divu, že když se konečně mají možnost sejít a prožít společné chvilky, dají před vlastním vařením přednost rychlejší dovážce. „Včera jsme si uvařili společně. Ale dneska nám vařil kurýr. Nechali jsme si to přivézt. Nebudu vám říkat, že vaříme každý den,“ přiznal v rozhovoru s Honzou Dědkem uznávaný šéfkuchař Přemek Forejt.

„Společný čas je pro nás kvůli tomu, že bydlíme daleko od sebe, tak strašně vzácný, že než ho zabít tím, že budeme hodinu v kuchyni, je jednodušší to objednat a dělat různý věci, než jídlo přivezou,“ doplnila přítele s potutelným úsměvem na tváři Eva Burešová. „Číst si, samozřejmě,“ upřesnil obratně Forejt, aby předešel případným bujným fantaziím některých diváků.

Gastronomické hříchy Forejta s Burešovou

Málokdo by asi také čekal, že během ročního vztahu zatím Forejt svoji přítelkyni nestihl pozvat do své restaurace. „Já jsem v té jeho restauraci nikdy nebyla. A doma nedělá pstruha. Včera byla kuřecí prsa. Je pravda, že před pár dny jsme měli večeři a ta se skládala ze slaných brambůrků pro mě, s jarní cibulkou byly pro Přemka a jako dezert jsme si dali sladké pendreky,“ posadila ještě hlouběji do židle Burešová Honzu Dědka dalším nečekaným přiznáním. Celý rozhovor sledujte dnes ve 20:15 v 7 pádech Honzy Dědka na Primě. Těšit se můžete také na Veroniku Žilkovou, Milana Šteindlera a Evu Decastelo.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.