Celebrity

1. prosince 2021 06:01

Karolína Oehmová

Eva Burešová o synovi: Bojím se, dokáže velmi dobře hrát! A bude toho zneužívat

Eva Burešová o slavíkovi

Eva Burešová je nejen dobrá herečka, ale i zpěvačka. To ocenili i diváci a její fanoušci, jelikož ji v anketě Český slavík poslali tolik hlasů, že si onen slavnostní večer odnesla bronzové ocenění. To převzala z rukou svého přítele a známého kuchaře Přemka Forejta.

Eva Burešová získala ocenění, o kterém se jí možná ani nesnilo. Diváci jí poslali tolik hlasů, že díky nim obdržela bronzového Českého slavíka. Pro samotnou herečku a zpěvačku to byl šok. „Já jsem to nečekala. Kdybych to aspoň trochu čekala, tak bych si připravila nějakou řeč, která by dávala hlavu a patu,“ říká s úsměvem Eva a dodává, že na tento nádherný okamžik bude ještě dlouho vzpomínat. Teď je ale také důležité, aby své ocenění i dokázala obhájit.

Slavíka převzala od Přemka Forejta

Na vzpomínky na slavnostní a výjimečný večer nebude sama. Cenu totiž převzala shodou okolností od svého přítele Přemka Forejta. „Bylo to nádherný, protože já jsem vlastně mohla s ním hned sdílet radost tím objetím, a to jsem zrovna v tu chvíli potřebovala. Máme nádherný fotky, tak to si vystavíme do alba,“ vzpomíná Burešová, kterou diváci milují také v seriálu Slunečná.

Talent po mamince podědil i syn Nathaniel

Eva má z předchozího vztahu syna Nathaniela, který už je ve věku, kdy by se mohl projevit nějaký ten poděděný talent od maminky. „Ano, už to jde ven. Je velmi talentovaný a strašně šikovný. Před pár dny našel můj mikrofon a chtěl pustit písničky, tak jsem vyzkoušela jeho oblíbenou písničku z Ghostbusters a on se normálně do toho podkladu strefoval, zpíval věci, které já jsem ani neslyšela v té hudbě,“ prozrazuje Eva s tím, že je tak šikovný, až se bojí, jak svůj herecký talent bude jednou zneužívat doma v pubertě.

Každopádně Nathaniel už teď projevuje zájem o hraní a Eva se jen snaží ho od toho uchránit a zachovat mu dětství. Je to podle ní přece jenom ještě dítě, které neví, že to je práce a ne pouze hraní. Ale kdo ví, třeba ho za pár let budeme vídat po boku své maminky v nějakém úspěšném seriálu či divadelní hře.

Na Evu Burešovou se můžete těšit v nově připravovaném seriálu ZOO, který se začne vysílat na obrazovkách televize Prima už v příštím roce!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.