zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová o synovi: Bojím se, dokáže velmi dobře hrát! A bude toho zneužívat

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karolína Oehmová, foto: FTV Prima , Vydáno: 01.12.2021
Eva Burešová je nejen dobrá herečka, ale i zpěvačka. To ocenili i diváci a její fanoušci, jelikož ji v anketě Český slavík poslali tolik hlasů, že si onen slavnostní večer odnesla bronzové ocenění. To převzala z rukou svého přítele a známého kuchaře Přemka Forejta.

reklama

Eva Burešová získala ocenění, o kterém se jí možná ani nesnilo. Diváci jí poslali tolik hlasů, že díky nim obdržela bronzového Českého slavíka. Pro samotnou herečku a zpěvačku to byl šok. „Já jsem to nečekala. Kdybych to aspoň trochu čekala, tak bych si připravila nějakou řeč, která by dávala hlavu a patu,“ říká s úsměvem Eva a dodává, že na tento nádherný okamžik bude ještě dlouho vzpomínat. Teď je ale také důležité, aby své ocenění i dokázala obhájit.

Slavíka převzala od Přemka Forejta

Na vzpomínky na slavnostní a výjimečný večer nebude sama. Cenu totiž převzala shodou okolností od svého přítele Přemka Forejta. „Bylo to nádherný, protože já jsem vlastně mohla s ním hned sdílet radost tím objetím, a to jsem zrovna v tu chvíli potřebovala. Máme nádherný fotky, tak to si vystavíme do alba,“ vzpomíná Burešová, kterou diváci milují také v seriálu Slunečná

Sympatická Eva má jedinečný úsměv.
Autor: profimedia Sympatická Eva má jedinečný úsměv.

Talent po mamince podědil i syn Nathaniel

Eva má z předchozího vztahu syna Nathaniela, který už je ve věku, kdy by se mohl projevit nějaký ten poděděný talent od maminky. „Ano, už to jde ven. Je velmi talentovaný a strašně šikovný. Před pár dny našel můj mikrofon a chtěl pustit písničky, tak jsem vyzkoušela jeho oblíbenou písničku z Ghostbusters a on se normálně do toho podkladu strefoval, zpíval věci, které já jsem ani neslyšela v té hudbě,“ prozrazuje Eva s tím, že je tak šikovný, až se bojí, jak svůj herecký talent bude jednou zneužívat doma v pubertě.

Eva Burešová získala Českého slavíka pro rok 2021, konkrétně třetí místo v kategorii Zpěvačka.

Bronzová slavice Eva Burešová: Proč ji Český slavík zamrzel?

Každopádně Nathaniel už teď projevuje zájem o hraní a Eva se jen snaží ho od toho uchránit a zachovat mu dětství. Je to podle ní přece jenom ještě dítě, které neví, že to je práce a ne pouze hraní. Ale kdo ví, třeba ho za pár let budeme vídat po boku své maminky v nějakém úspěšném seriálu či divadelní hře.

Na Evu Burešovou se můžete těšit v nově připravovaném seriálu ZOO, který se začne vysílat na obrazovkách televize Prima už v příštím roce!

Eva Burešová a Štěpán Benoni v novém seriálu ZOO.

Těšte se! Nový seriál ZOO s Burešovou, Pecháčkovou a Taclíkem spustí Prima 13. ledna 2022

Eva Burešová

Eva Burešová uvažuje o změně image. Může za to Přemek Forejt?

reklama

Související témata: FTV Prima , Eva Burešová , Český slavík , syn , Přemek Forejt , přítel , herecka , zpěvačka , rodina

reklama

Přečtěte si také

reklama