Celebrity

30. listopadu 2021 06:05

Anna Kopečková

Eva Burešová uvažuje o změně image. Může za to Přemek Forejt?

Herečka a zpěvačka Eva Burešová si na dlouhé šaty jako pro princeznu moc nepotrpí. Poté, co si právě takové vyzkoušela ve vysílání pořadu Showtime, ale změnila názor, a dokonce vážně uvažuje o změně stylu.

Představitelka Týny ze seriálu Slunečná módu moc neřeší. „Já poslední roky nosím jen vytahaná pánská trika, nějaké šperky a kalhoty s roztrhanými koleny,“ prozradila v pořadu Showtime. O to větší pro ni bylo překvapení, když se v dlouhých šatech přední české designérky Beaty Rajské cítila víc než dobře a klidně by kvůli nim změnila svůj styl oblékání. „Mít na sobě něco takového je něco neuvěřitelného. Když má na sobě člověk dokonalé šaty, připadá si dokonalý. Najednou máte dlouhé nohy, útlý pas, pevná prsa, krásný zadek,“ řekla herečka, která se může pyšnit velmi štíhlou postavou a vypadala by nejspíš dobře i v pytli od brambor.

Seznámil je Přemek Forejt

Zkoušku šatů si užívala i Beáta Rajská, kterou potěšilo, jakou radost Eva Burešová z šatů měla. „U šatů, které oblékla, se sice musel zúžit pas asi o 15 čísel, ale chodila tu v nich a byla nadšená. Co si víc můžu přát,“ okomentovala zkoušku návrhářka, která za svou tvorbu sklízí úspěchy doma i v zahraničí.

S Beatou Rajskou se Eva Burešová seznámila díky svému snoubenci, šéfkuchaři Přemku Forejtovi. Že by si přál mít doma princeznu? „Mně se její šaty vždycky líbily. Zpívala jsem na její módní přehlídce a poprosila ji, jestli bych si některé šaty mohla vyzkoušet,“ řekla Eva, která uvažuje o tom, že by se v nové image víc ukazovala na koncertech, které ji teď čekají.

V šatech Beaty Rajské jsme Evu Burešovou mohli vidět už na předávání cen Český slavík. Zpěvačka se letos poprvé dostala do nominace a získala bronzového slavíka. Na pódium v Hudebním divadle Karlín si přišla převzít cenu z rukou svého přítele Přemka Forejta v romantických šatech s volány a rozhodně tím nešlápla vedle. Naopak. Romantika jako z pohádky jí prostě sluší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 3. 2024

Co se týče lásky a romantiky, je situace rozhodně příznivá pro vás, Berani. Pozor byste si dnes měli dávat na to, že by mohlo dojít k určité manipulaci ze strany někoho z vašich blízkých. Dejte si pozor, aby potřeba svobody někoho jiného negativně neovlivnila váš vztah. Pro udržení zdravého románku na jakékoli úrovni je klíčová komunikace.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.