zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová uvažuje o změně image. Může za to Přemek Forejt?

Eva Burešová
Autor: profimedia Eva Burešová
Anna Kopečková , Vydáno: 30.11.2021
Herečka a zpěvačka Eva Burešová si na dlouhé šaty jako pro princeznu moc nepotrpí. Poté, co si právě takové vyzkoušela ve vysílání pořadu Showtime, ale změnila názor, a dokonce vážně uvažuje o změně stylu.

reklama

Představitelka Týny ze seriálu Slunečná módu moc neřeší. „Já poslední roky nosím jen vytahaná pánská trika, nějaké šperky a kalhoty s roztrhanými koleny,“ prozradila v pořadu Showtime. O to větší pro ni bylo překvapení, když se v dlouhých šatech přední české designérky Beaty Rajské cítila víc než dobře a klidně by kvůli nim změnila svůj styl oblékání. „Mít na sobě něco takového je něco neuvěřitelného. Když má na sobě člověk dokonalé šaty, připadá si dokonalý. Najednou máte dlouhé nohy, útlý pas, pevná prsa, krásný zadek,“ řekla herečka, která se může pyšnit velmi štíhlou postavou a vypadala by nejspíš dobře i v pytli od brambor.

Eva Burešová
Autor: profimedia Eva Burešová

Seznámil je Přemek Forejt

Zkoušku šatů si užívala i Beáta Rajská, kterou potěšilo, jakou radost Eva Burešová z šatů měla. „U šatů, které oblékla, se sice musel zúžit pas asi o 15 čísel, ale chodila tu v nich a byla nadšená. Co si víc můžu přát,“ okomentovala zkoušku návrhářka, která za svou tvorbu sklízí úspěchy doma i v zahraničí.

S Beatou Rajskou se Eva Burešová seznámila díky svému snoubenci, šéfkuchaři Přemku Forejtovi. Že by si přál mít doma princeznu? „Mně se její šaty vždycky líbily. Zpívala jsem na její módní přehlídce a poprosila ji, jestli bych si některé šaty mohla vyzkoušet,“ řekla Eva, která uvažuje o tom, že by se v nové image víc ukazovala na koncertech, které ji teď čekají.  

Eva Burešová na Českém slavíkovi
Autor: profimedia Eva Burešová na Českém slavíkovi

V šatech Beaty Rajské jsme Evu Burešovou mohli vidět už na předávání cen Český slavík. Zpěvačka se letos poprvé dostala do nominace a získala bronzového slavíka. Na pódium v Hudebním divadle Karlín si přišla převzít cenu z rukou svého přítele Přemka Forejta v romantických šatech s volány a rozhodně tím nešlápla vedle. Naopak. Romantika jako z pohádky jí prostě sluší.

Ewa Frana a Eva Burešová

Nejlepší šaty ze Slavíka: Těhotná Farna ukradla celý večer, Burešová jako princezna

Eva Burešová získala Českého slavíka pro rok 2021, konkrétně třetí místo v kategorii Zpěvačka.

Bronzová slavice Eva Burešová: Proč ji Český slavík zamrzel?

Eva Burešová s přítelem Přemkem Forejtem.

Eva Burešová slaví rok s Přemkem Forejtem. Místo večeře tetování a dobrodružství!

reklama

Související témata: Eva Burešová , Beata Rajská , FTV Prima , seriál slunečná , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama