zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Bronzová slavice Eva Burešová: Proč ji Český slavík zamrzel?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 21.11.2021
Eva Burešová se těší velké oblibě fanoušků, k čemuž jistě přispěl i seriál Slunečná, kde hraje hlavní roli Týny Popelkové. Tam sice moc nezpívá, ale o úvodní znělku se herečka a zpěvačka postarala, a to společně s kolegou Markem Lamborou. A teď si může přidat do sbírky úspěchů i Českého slavíka pro rok 2021, kde získala třetí místo v kategorii Zpěvačka. I když byla samozřejmě šťastná, její radost kalila jedna okolnost...

reklama

„Musím to ještě asi rozdýchat. Mám v hlavě spoustu myšlenek, které teď ale nedokážu srovnat, protože jsem s tou cenou vůbec nepočítala,“ přiznává dojatá Eva Burešová, která cenu mimochodem přebírala od svého partnera Přemka Forejta.

Eva Burešová byla ráda, ale...

„Byla jsem ráda, že jsem se dostala do těch dvanácti nominovaných, a nečekala jsem, že by se něco takového vůbec mohlo stát, což mě mrzí. Protože kdybych to tušila, tak bych si připravila lepší řeč, a ne takovou, že mě nikdo nemá rád a já jdu domů,“ přemýšlí nad svými slovy Burešová.

Eva Burešová získala Českého slavíka pro rok 2021, konkrétně třetí místo v kategorii Zpěvačka.
Autor: FTV Prima/ Slunečná Eva Burešová získala Českého slavíka pro rok 2021, konkrétně třetí místo v kategorii Zpěvačka.

„Musím říct, že mě to ocenění nakoplo k tomu ještě víc tvořit, takže budeme psát další písničky. Zároveň mě to i uklidnilo a ujistilo v tom, že mě má asi někdo opravdu rád,“ usmívá se bronzová slavice, kterou na slavnostní večer oblékla návrhářka Beata Rajská.

Ewa Frana a Eva Burešová

Nejlepší šaty ze Slavíka: Těhotná Farna ukradla celý večer, Burešová jako princezna

Evu Burešovou si užívejte jak Týnu Popelkovou každé úterý a čtvrtek na Primě v seriálu Slunečná!

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , Eva Burešová , slunečná online , Český slavík

reklama

Přečtěte si také

reklama