Celebrity

21. listopadu 2021 05:54

Bronzová slavice Eva Burešová: Proč ji Český slavík zamrzel?

Slunečná: Nová písnička

Eva Burešová se těší velké oblibě fanoušků, k čemuž jistě přispěl i seriál Slunečná, kde hraje hlavní roli Týny Popelkové. Tam sice moc nezpívá, ale o úvodní znělku se herečka a zpěvačka postarala, a to společně s kolegou Markem Lamborou. A teď si může přidat do sbírky úspěchů i Českého slavíka pro rok 2021, kde získala třetí místo v kategorii Zpěvačka. I když byla samozřejmě šťastná, její radost kalila jedna okolnost...

„Musím to ještě asi rozdýchat. Mám v hlavě spoustu myšlenek, které teď ale nedokážu srovnat, protože jsem s tou cenou vůbec nepočítala,“ přiznává dojatá Eva Burešová, která cenu mimochodem přebírala od svého partnera Přemka Forejta.

Eva Burešová byla ráda, ale...

„Byla jsem ráda, že jsem se dostala do těch dvanácti nominovaných, a nečekala jsem, že by se něco takového vůbec mohlo stát, což mě mrzí. Protože kdybych to tušila, tak bych si připravila lepší řeč, a ne takovou, že mě nikdo nemá rád a já jdu domů,“ přemýšlí nad svými slovy Burešová.

„Musím říct, že mě to ocenění nakoplo k tomu ještě víc tvořit, takže budeme psát další písničky. Zároveň mě to i uklidnilo a ujistilo v tom, že mě má asi někdo opravdu rád,“ usmívá se bronzová slavice, kterou na slavnostní večer oblékla návrhářka Beata Rajská.

Evu Burešovou si užívejte jak Týnu Popelkovou každé úterý a čtvrtek na Primě v seriálu Slunečná!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.