Móda a krása

20. listopadu 2021 05:54

Petra Kloidová

Nejlepší šaty ze Slavíka: Těhotná Farna ukradla celý večer, Burešová jako princezna

Kdo vynesl nejkrásnější šaty v Českém slavíkovi 2021? Těhotná Ewa Farna zvítězila nejen v kategorii Zpěvačka. Bronzová Eva Burešová jako jedna z mála sáhla po romantických šatech a nebylo to špatně!

Předávání cen populární hudby si žádá vynést ty nejkrásnější šaty. Speciálně ve chvíli, kdy se Český slavík vrací na scénu po dlouhých čtyřech letech a pandemii, kterou jsme všichni bez rozdílu strávili v teplácích. Jak vypadaly dámy českého showbyznysu?

Těhotná Ewa Farna ukázala, že má moc nad vlastním tělem

Ewa Farna poslední roky bojuje s lidskou malostí a sociální sítě společně s fanoušky to kvitují. A její zlatý slavík? Ten je v podstatě logickým vyústěním. Zpěvačka dlouho mluví o přijímání ženského těla společností a připomíná, jak toxicky dokážeme přemýšlet o druhých, potažmo o sobě.

Odvážným saténovým outfitem, který vyzdvihl její přednosti a upozornil na těhotenské bříško, ukázala, že nad svým tělem má moc jen ona. Prvoplánovou líbivost od ní nečekejte. Jen ona sama bude rozhodovat o tom, zda jí to sluší. Ženské křivky nepotlačila, sebevědomě vynesla odvážnou oranžovou barvu a doplnila ji účesem a doplňky tak, jak se sluší a patří na světových hudebních cenách.

Burešová jako princezna nešlápla vedle. Proč?

Zatímco většina žen v sále sáhla po metalických barvách a střízlivých střizích jako Monika Absolonová, herečka Patricie Pagáčová nebo Anička Slováčková, bronzová Eva Burešová přišla v romantických šatech s volány.

Krok vedle? Zdálo by se, ne však v podání Burešové, která tak představila svou kouzelnou éteričnost křehké dívky a ženy. Prvky romantismu do vysoké módy patří už nějaký ten pátek. A rozpuštěné vlasy bez složitých večerních účesů, jak předvedla například i Monika Bagárová, také.

Pár Češek, které se barev nebály

Ačkoliv převládaly opatrné metalické barvy, modelka Nikol Švantnerová vynesla róbu s barvou, která válcuje podzimní trendy, podívejte se do galerie.

Manželka muzikanta Petra Jandy se svou dokonalou postavou vybrala lascivní červené saténové šaty a vdova po Karlovi Gottovi Ivana vynesla večerní šaty v královské modré.

Co se módy týče, večer Českých slavíků ovládla nálada doby, opatrné našlapování s pohledem k nejistým zítřkům české kultury.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.