zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nejlepší šaty ze Slavíka: Těhotná Farna ukradla celý večer, Burešová jako princezna

Petra Kloidová , Vydáno: 20.11.2021
Kdo vynesl nejkrásnější šaty v Českém slavíkovi 2021? Těhotná Ewa Farna zvítězila nejen v kategorii Zpěvačka. Bronzová Eva Burešová jako jedna z mála sáhla po romantických šatech a nebylo to špatně!

reklama

Předávání cen populární hudby si žádá vynést ty nejkrásnější šaty. Speciálně ve chvíli, kdy se Český slavík vrací na scénu po dlouhých čtyřech letech a pandemii, kterou jsme všichni bez rozdílu strávili v teplácích. Jak vypadaly dámy českého showbyznysu?

Těhotná Ewa Farna ukázala, že má moc nad vlastním tělem

Ewa Farna poslední roky bojuje s lidskou malostí a sociální sítě společně s fanoušky to kvitují. A její zlatý slavík? Ten je v podstatě logickým vyústěním. Zpěvačka dlouho mluví o přijímání ženského těla společností a připomíná, jak toxicky dokážeme přemýšlet o druhých, potažmo o sobě.

Ewa Farna vystoupila na pódium Slavíka s dívkami různých velikostí a osudů. Svět má daleko více odstínů, hlásá zpěvačka
Autor: profimedia Ewa Farna vystoupila na pódium Slavíka s dívkami různých velikostí a osudů. Svět má daleko více odstínů, hlásá zpěvačka

Odvážným saténovým outfitem, který vyzdvihl její přednosti a upozornil na těhotenské bříško, ukázala, že nad svým tělem má moc jen ona. Prvoplánovou líbivost od ní nečekejte. Jen ona sama bude rozhodovat o tom, zda jí to sluší. Ženské křivky nepotlačila, sebevědomě vynesla odvážnou oranžovou barvu a doplnila ji účesem a doplňky tak, jak se sluší a patří na světových hudebních cenách.

Burešová jako princezna nešlápla vedle. Proč?

Zatímco většina žen v sále sáhla po metalických barvách a střízlivých střizích jako Monika Absolonová, herečka Patricie Pagáčová nebo Anička Slováčková, bronzová Eva Burešová přišla v romantických šatech s volány.

Eva Burešová s přítelem Přemkem Forejtem
Autor: profimedia Eva Burešová s přítelem Přemkem Forejtem

Krok vedle? Zdálo by se, ne však v podání Burešové, která tak představila svou kouzelnou éteričnost křehké dívky a ženy. Prvky romantismu do vysoké módy patří už nějaký ten pátek. A rozpuštěné vlasy bez složitých večerních účesů, jak předvedla například i Monika Bagárová, také.

Pár Češek, které se barev nebály 

Ačkoliv převládaly opatrné metalické barvy, modelka Nikol Švantnerová vynesla róbu s barvou, která válcuje podzimní trendy, podívejte se do galerie.

Odvážné šaty manželky Petra Jandy
Autor: profimedia Odvážné šaty manželky Petra Jandy

Manželka muzikanta Petra Jandy se svou dokonalou postavou vybrala lascivní červené saténové šaty a vdova po Karlovi Gottovi Ivana vynesla večerní šaty v královské modré.

Co se módy týče, večer Českých slavíků ovládla nálada doby, opatrné našlapování s pohledem k nejistým zítřkům české kultury.

Eva Burešová získala bronzového Slavíka

Eva Burešová získala Slavíka v kategorii Zpěvačka! Neuvěříte, koho porazila

reklama

Související témata: FTV Prima , Ewa Farna , Eva Burešová , Český slavík , Ivana Gottová , Dagmar Havlová , Taťána Gregor Brzobohatá , Přemek Forejt , Alice Jandová , Leona Machálková , Anna Slováčková , Monika Absolonová , patricie pagáčová

reklama

Přečtěte si také

reklama