zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová slaví rok s Přemkem Forejtem. Místo večeře tetování a dobrodružství!

Noid a Burešová společná píseň (zdroj: CNN Prima NEWS)
Noid a Burešová společná píseň (zdroj: CNN Prima NEWS)
Lenka Nováková , Vydáno: 15.10.2021
Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová je s šéfkuchařem Přemkem Forejtem už rok. Výročí slavný pár oslavil velice netradičním způsobem. Herečka a kuchař si nechali udělat společné tetování a místo klasické luxusní večeře vyrazili na úplně jinou zábavu.

reklama

Až v únoru letošního roku se veřejnost a fanoušci Evy Burešové dozvěděli, že má herečka a zpěvačka nového přítele. Nebyl to nikdo jiný než talentovaný šéfkuchař Přemek Forejt, který pracovně žije na Moravě. O vztahu herečky a zpěvačky Evy Burešové s kuchařem Přemkem Forejtem média dlouho spekulovala, nakonec se Eva vyjádřila. A možná proto, že Eva Burešová věří v numerologii, začátek jejich lásky počítá od magických čísel 10.10. 2020 ve 22:20 hodin.

Eva Burešová s přítelem Přemkem Forejtem.
Autor: FTV Prima Eva Burešová s přítelem Přemkem Forejtem.

Na začátku vztahu bylo nevinné srdíčko od Evy Burešové

Burešová kategoricky odmítá, že by měla na Přemka zálusk, s šéfkuchařem se potkala během natáčení televizního pořadu. „Když vystupoval v jedné show a vyjížděl výtahem nahoru, ukázala jsem na něj srdíčko. Ale byla to jen taková přátelská podpora, protože jsem věděla, že je hodně nervózní. V tu chvíli jsem vůbec necítila, že bych s ním mohla cokoliv mít,“ svěřila se Eva. Poté si ale pár zašel párkrát na večeři a láska byla na světě. 

„Mě spíš okouzlil tím, jaký má hlas. To možná málokdo tuší,“ prozradila, na co ji Přemek vlastně sbalil. „Občas vezme kytaru a něco zahraje a to je hustý. Tím mě asi dostal víc než kuchařským uměním,“ dodala.

Na Instagramu ukázali společné tetování:

Rok vztahu se slaví tetováním a bojovkou

Zpěvačka a herečka nedávno světu oznámila, že s Přemkem Forejtem slaví roční výročí jejich vztahu. Částečně spolu žijí na dálku, kvůli povinnostem Forejta, jenž šéfuje vyhlášené restauraci v Olomouci. I tak si spolu ale našli den, kdy to všechno netradičně oslavili, například společným tetováním.

 „Měli jsme roční výročí. Mám s Přemkem společné srdíčko. Dali jsme si spoustu věcí a zažili jsme toho strašně moc. Byl to v tomto roce možná nejnabitější den. Byli jsme všude možně, na únikovce Star Wars, což bylo moc hezký. Byl to moc hezký den," prozradila Eva Burešová v pořadu Showtime.

 

Eva Burešová natáčela klip Malý princ

Eva Burešová promluvila o svém vztahu: Čekají s Přemkem Forejtem miminko?

 

Týna s Jankem v seriálu Slunečná končí

Evu Burešovou ze Slunečné potkala noční můra každé ženy. Teď se na ni možná usmálo štěstí

reklama

Související témata: Eva Burešová , Slunečná , Přemek Forejt

reklama

Přečtěte si také

reklama