Eva Burešová před porodem jen září. Ukázala bříško a prozradila, kolik přibrala

Rozhovor s Evou Burešovou o seriálu ZOO i těhotenství

Herečka Eva Burešová (28), kterou diváci mohou znát například ze seriálu Slunečná nebo ZOO, se už brzy stane dvojnásobnou maminkou. S kuchařem Přemkem Forejtem (35) se už potomka nemůžou dočkat a nastávající maminka si své těhotenství velice užívá. Na svých sociálních sítích se pochlubila videem, na kterém zapózovala s odhaleným bříškem. Eva také prozradila, kolik kilogramů přibrala.

Osmadvacetiletá Eva Burešová rozhodně nepatří mezi ženy, které by se za své těhotenské křivky styděly. Naopak dává bříško na odiv a velice si tohoto požehnaného stavu váží. Herečka zatím přibrala 12 kilogramů, ale přesný termín porodu si přeje nechat pro sebe.

Ačkoliv si stav očekávání užívá, nebojí se přiznat, že to s sebou přináší také určitá úskalí. „Přestává mi fungovat hlava. Je to strašný pocit, vždy jsem byla pyšná na to, co vše si dokážu zapamatovat. To se však teď neděje a mám problém se naučit i texty. Snad to přejde,“ přiznala herečka před časem pro web CNN Prima NEWS.

Kromě toho se u ní objevují běžné neduhy, které zažívá většina nastávajících maminek. „Cítím se dobře, mám jenom ty klasické potíže, že mě trošku bolí záda. A mám takové zvláštní nálady. Ale to už možná bylo před těhotenstvím,“ vtipkovala Burešová pro Super.cz.

Na svém Instagramu však pravidelně ukazuje své bříško, za které se rozhodně nestydí a moc jí to sluší. Před nedávnem svým fanouškům sdílela krásné video, ve kterém se pochlubila odhaleným bříškem, a je vidět, že miminko už může přijít na svět každým dnem.

Zasloužená mateřská dovolená

Svého prvního syna Nathaniela vychovávala Eva Burešová sama, tudíž otevřeně přiznává, že jako samoživitelka musela pracovat více. Tentokrát si chce mateřskou dovolenou pořádně užít a práci tolik neřešit. Chce se zaměřit na rodinu, která je pro ni momentálně nejdůležitější. A jak se těší její první syn na příchod sourozence? „Když viděl ultrazvuk, tak říkal, že to je trošku divné miminko a že vypadá jako figurka ze Starwars,“ smála se Burešová v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Co se nakupování oblečků pro miminko týče, Eva zatím nic nehrotí. „Nechávám to na poslední chvíli. Mám samozřejmě spoustu oblečení po Natánkovi,“ vysvětlila hvězda seriálu Slunečná a prozradila, že chystá ve spolupráci s firmami nějakou pomoc a dárečky pro matky samoživitelky.

Přesto všechno ještě teď natáčí seriál ZOO, a dokonce si stihla střihnout i pěvecký duet se svým partnerem Přemkem Forejtem. Píseň pro ni v rámci nového alba složil Václav Noid Bárta a jmenuje se Žena z oceli. „Jde tam poznat ten rukopis Vaška Noida Bárty. Je to takové potemnělé, zvlášť některé ty aranže, ale mně se to strašně líbí,“ popsala nové CD v rozhovoru Burešová.

Plánů před porodem má ještě mnoho. „Musím dotočit co nejvíce dílu pro seriál ZOO, pak tam máme nějaké koncerty, nějaké charitativní věci, ale opravdu chci spíš odpočívat, protože to druhé těhotenství je samozřejmě náročnější než to první,“ dodala na závěr Burešová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.