Celebrity

22. srpna 2022 10:07

Milan Rozšafný

Ostrá reakce proti nenávisti. Burešová řekla, proč dala synovi jméno Tristan William

Populární herečka a hvězda seriálů Slunečná a ZOO Eva Burešová (29) už je doma z porodnice. A nestačí se divit, jak moc se na sociálních sítích řeší jméno jejího syna. Eva i její partner Přemek Forejt (35) jsou přesvědčení, že Tristanovi se za jméno nikdo smát nebude.

Eva Burešová se před několika dny stala už podruhé hrdou maminkou a se svým partnerem, kuchařem Přemkem Forejtem, přivítali na světě prvního společného potomka, syna Tristana Williama. Právě netradiční jméno pak vzbudilo mezi lidmi až nečekané vášně a diskuse.

Zatímco mnozí fanoušci herečky jsou z této volby nadšení, jiní se jménu nepochopitelně smějí a moc ho nedokážou pochopit. Jejich reakce pak na druhou stranu nedokáže pochopit samotná Burešová. Ta už se totiž se synkem vrátila z porodnice do jejich hnízdečka lásky. Mezi chvílemi štěstí se svou rodinou se však začetla do nekonečného množství komentářů. A kritikům zanechala dost ostrý a vtipný vzkaz.

Ještě předtím, než si Burešová hejtry pořádně podala, však stačila potvrdit dohady o tom, kde se nechal šťastný pár těmito jmény inspirovat. Jméno Tristan tak zvolili podle rytíře kulatého stolu krále Artuše a zároveň titulního hrdiny francouzského eposu Tristan a Isolda, u Williama pak nebrali inspiraci nikde jinde než u samotného Williama Shakespeara. I přesto však měla z kritiků podle všeho dobrou legraci a jejich slova ji ani na chvíli nerozhodila.

„Každopádně jsem nějakou dobu teď nebyla pořádně na internetu, takže jsem se nedostala k tomu, jakou debatu u některých lidí Tristanovo jméno vyvolalo. Tak bych jen chtěla říct, že to vyvolalo i u Nathana, a za celých 5 let se mu nikdo nikdy nesmál. Já totiž neznám žádné lidi, kteří by se někomu smáli za jméno. To většinou totiž dělají jen dospěláci na internetu. Dospěláci na internetových diskusích smějící se miminkům za jejich jméno. Nejvíc,“ napsala na Instagram Eva Burešová.

Ve svém vzkazu pak ještě dále pokračovala. „Další z věcí, co mě k tomu napadá, je, že raději Tristan William než 60letý Mirek, který řeší na internetu jméno cizího dítěte,“ ukončila herečka celou věc rázně. Dodala pak, že je aktuálně velmi pyšnou matkou a už brzy svým fanouškům sdělí více. A je hezké vidět, že chvíle absolutního štěstí si ošklivými komentáři rozhodně kazit nenechá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.