Celebrity

19. srpna 2022 14:22

Josef Šťastna

Eva Burešová předpověděla příchod syna Tristana. Zbýval už jediný den

Eva Burešová porodila. Na svět přivedla zdravého chlapečka

Herečka Eva Burešová (29) a kuchař Přemek Forejt (35) proměnili svou lásku v příchod vytouženého syna Tristana Williama Forejta. Velká rodina tak čítá vlastně už pět členů, protože Eva již měla syna Nathaniela a Přemek se stará o dceru Stellu. Populární herečka příchod syna předpověděla.

Příchod miminka a chvíle zrození jsou magickým okamžikem, který lidstvo fascinuje od nepaměti. Objevují se také různé pověry, že kouzly a zaříkáním je možné ovlivnit pohlaví miminka, někteří lidé zase věří, že příchod nového života lze předpovědět.

Hvězda seriálu ZOO už den předem věděla, že Tristan se narodí. „Naposledy jsem našla tolik čtyřlístků těsně před porodem Nathánka… Dnes jich mám v ruce opět dost. Čtyři. Pro každého z naší patchworkové rodiny,“ pochlubila se 14. srpna na svém Instagramu sympatická herečka. „Tak že by to znamenalo, že již brzy?“ vznesla řečnickou otázku. A měla pravdu. Už druhý den byl Tristan William na světě.

Eva Burešová a Přemek Forejt také stihli do porodu vyřešit společné bydlení. Pražský byt by pro rodinu byl malý. Eva Burešová má aktivity v Praze, Přemek se zase stará o vyhlášenou restauraci v Olomouci. Kořeny ale zapustí na Benešovsku, půl hodiny jízdy od Prahy zakoupili dům na malebné vesnici.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.