Novorozeného syna Evy Burešové čeká život v ráji. Herečka ukázala skvělé bydlení

Eva Burešová porodila. Na svět přivedla zdravého chlapečka

Herečka Eva Burešová (29) a kuchař Přemek Forejt mají dohromady tři děti, což znamená, že společné bydlení plánovali i s ohledem na ty nejmenší. Novorozený Tristan William u zařizování snového bydlení nebyl, ale jisté je, že ho čeká život v poklidném venkovském ráji na Benešovsku.

Oblíbená herečka, kterou proslavily seriály ZOO a Slunečná, porodila svého druhého syna, prvorozený Nathaniel se tak dočkal vytouženého bratříčka. Radost z maličkého sourozence jistě má také Stella, která je dcerou Přemka Forejta z předcházejícího vztahu.

Už před porodem herečka myslela na to, že by bylo vhodné najít dokonalé místo pro společný život. Ona má plno pracovních aktivit v Praze, Přemek Forejt se zase stará o vyhlášenou restauraci v Olomouci. Dvojice se nakonec rozhodla, že svůj ráj budou budovat na středočeském venkově. Nádherný domek s jezírkem našli na Benešovsku. Klidná vesnice leží v příjemné lokalitě a je dobře dostupná od hlavního města.

Forejt a Burešová našli bydlení na Benešovsku

„Na rodinný dům se těšíme velmi. Byl to vždy náš velký sen, a tak jsme rádi, že se nám podařilo najít takové místo, kde se cítí krásně každý člen naší rodiny. Zároveň je to nádherná vesnice, kde už teď žije pár našich přátel a na ty nové se těšíme,“ popsala vynikající herečka pro web Prima Living, jak hledání ideálního místa pro život probíhalo.

Dosud Eva Burešová s Přemkem Forejtem bydleli v Praze a ve skromně zařízeném bytě s nimi žil i Eviččin syn Nathaniel. Když se rodina rozrostla, tak je jasné, že život na vsi kousek od Prahy bude skvělou volbou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.