Eva Burešová si nechala svatební šaty ze Slunečné! Bude se v nich vdávat na vlastní veselce?

Natáčení, na které se těšili všichni, nejen diváci, konečně uvidí své oblíbené hrdiny před oltářem. Zároveň to ale byla poslední příležitost, kdy se všichni herci potkali na jednom místě. Krátce na to totiž padla úplně poslední klapka seriálu. Jak si tuto událost užívala Eva Burešová s Markem Lamborou?

Svatba Janka a Týny je dlouho očekávanou událostí. Vlastně už od začátku tak nějak každý divák trochu tušil, že ti dva se jednou vezmou. I když cesta k oltáři nebyla vůbec jednoduchá. A to ani samotný obřad, jelikož si herci uvědomovali důležitost situace a nechtěli diváky zklamat.

„Musím říct, že když jsme točili první klapku, strašně mi bušilo srdce a vnímal jsem to, jako kdybych se ženil já. To bylo strašně zvláštní,“ prozradil Marek Lambora. Eva Burešová byla více v klidu a nervozitu připisovala komplikacím, které si hned ráno s Markem přivodili. „My jsme dneska ráno oba zjistili, že jsme se ani jeden nenaučil svatební slib, takže z toho jsme asi byli nervózní,“ přiznala Burešová.

Záchvat smíchu během romantické chvíle a dojatý Lambora

Nervozita je ale nerozhodila a na place panovala dobrá nálada. Nevěsta se ženichem se přímo před oltářem několikrát rozesmáli – a to až tak, že bylo těžké pokračovat v natáčení. „V situacích, jako je tahle, kdy je to dojemné, se prostě člověk začne smát, i únavou a tak. Člověk pak dělá blbosti, aby se odreagoval,“ prozradil Lambora. Sám přitom přiznal, že byl na dvou svatbách svých kamarádů a obě ho dojaly.

Svatební šaty si Eva Burešová nechá

Eva Burešová se také dojímala, i když nad jejími svatebními šaty to teda zrovna nebylo. „Jednou bych si chtěla obléknout svatební šaty, ale ne tyhle. Tento styl se mi moc nelíbí. Bylo mi ale nabídnuto, že si je mohu vzít, takže si je vezmu. Asi se v nich nebudu nikdy vdávat, ale jednou je třeba ukážu vnoučatům a budu jim povídat o tom, jak jsem kdysi byla Týna,“ prozradila své skryté představy Eva Burešová.

Jak si celý den uživali svatebčané, kteří se v takovém počtu viděli při natáčení Slunečné naposledy? To se dozvíte v dalších reportážích! Sledujte, jak se uzavřou příběhy vašich oblíbených hrdinů v seriálu Slunečná každé úterý ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.