Celebrity

22. ledna 2022 05:55

Petra Kloidová

Přemek Forejt prozradil, jak se zamiloval do Evy Burešové. Roli v tom hrála Slunečná

Eva Burešová a Přemek Forejt o společném stravování

Český šéfkuchař a zpěvák Přemek Forejt prozradil, jak vypadaly první měsíce po boku okouzlující Evy Burešové. Hned na začátku slavnou dvojici rozdělila nemoc. Během vynucené pauzy se Forejt do talentované představitelky Týny ze Slunečné zamilovával dál.

V zimě 2021 Česko obletěla zpráva o tom, že tito dva talentovaní lidé spolu něco mají. Paparazzi je vyfotili u třídění odpadků poblíž bytu Evy Burešové. Utajit lásku se jim podařilo jen pár týdnů. Nadšený nebyl ani jeden z nich, jelikož si lásku chtěli užít jen sami pro sebe.

„Samozřejmě, že oba chceme vykřičet do světa, jak se máme rádi a jak je nám spolu fajn,“ řekla Burešová v pořadu Showtime, ale jedním dechem dodala, že některé věci jsou čistě jejich soukromá věc: „To je jak s těhotenstvím. Když jsem byla těhotná, tak to bulvár propálil dřív, než jsem to stačila oznámit sama, a to je prostě nefér!“

EVA BUREŠOVÁ ODTAJNILA PRVNÍ ZAMILOVANOU ZPRÁVU, KTEROU JI NAPSAL PŘEMEK FOREJT

Forejt se zamilovával i bez přítomnosti Evy

První společnou fotografii sdílela Eva Burešová a Přemek Forejt až po půl roce vztahu. Šéfkuchař nedávno v pořadu 7 pádů Honzy Dědka přiznal, že počátky vztahu na dálku byly těžké. Forejt žije a pracuje v Olomouci, Burešová natáčí převážně v Praze, do toho je v jednom okamžiku rozdělila nákaza covidem.

„Když jsem s Evou začínal, tak my jsme ještě společně měli covid. Já sem byl v Olomouci a Evička byla v Praze. A já jsem dal čtyřicet dílů Slunečné po sobě. Tak sem ji poznával alespoň takhle. Moc se mi to líbilo. Uměla dojit kozy, holka ze statku…“ řekl s nadsázkou a úsměvem na tváři Forejt. V jejich společné televizi dnes už také vítězí jen tento seriál.

„Poslední dobou, když jsme v Praze, tak se díváme na Slunečnou. Evina babička to hodně sleduje, mě to taky baví, já se na to rád dívám,“ prozradil partner Evy Burešové.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.