Celebrity

14. ledna 2022 06:00

Petra Kloidová

Eva Burešová odtajnila první zamilovanou zprávu od Přemka Forejta. Co jí psal?

Eva Burešová a Přemek Forejt o společném stravování

Eva Burešová prozradila, co jí šéfkuchař Přemek Forejt napsal po prvním setkání. Mladá dvojice tvoří pár už více než rok, přesto herečka ještě nestihla jednu zásadní věc.

Zpěvačka a herečka Eva Burešová už s Přemkem Forejtem randí více než rok a půl. Pár se vídá pravidelně, ačkoliv Eva pracuje v Praze na novém televizním projektu ZOO, zatímco Přemek Forejt vede jednu z nejslavnějších restaurací v Čechách, jež se nachází v Olomouci.

„Než jsem Přemka potkala, netušila jsem, že jeho restaurace existuje. Potkali jsme se na jedné televizní show, kde jsem dělala porotce a Přemek tam byl jako host, který také vystupoval,“ vzpomíná hvězda Slunečné na první veřejné vystoupení Forejta jako zpěváka.

První zpráva od Přemka Forejta

Na začátku vystoupení Forejta na něj Eva gestem ruky ukázala srdce, aby se nestresoval. To na šéfkuchaře zapůsobilo natolik, že se rozhodl napsat. „Ozval se druhý večer, na Instagram mi přišla zpráva, že mi to moc slušelo, a poděkoval za podporu, protože byl hodně nervózní, a že to bylo moc fajn,“ zavzpomínala Eva Burešová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. První zvěsti o nově vznikajícím vztahu hvězdného páru přišly v momentě, kdy paparazzi nafotili Evu Burešovou a Přemka Forejta, jak společně vyhazují odpadky.

V restauraci své lásky ještě nebyla

Herečka prozradila, že před Přemkem Forejtem nevaří, protože se stydí. Do jeho restaurace na Moravě se teprve chystá. Dvojice se potkala během pandemie v roce 2021 a Eva Burešová byla v jednom kole kvůli natáčení Slunečné.

„Je pravda, že když jsem hodnotila jeho vystoupení, říkala jsem, že jestli vaří tak dobře, jako zpívá, tak se těším, až od něj něco ochutnám. Na to mi moderátor Vladimír Polívka řekl, že se musím hodně snažit, abych se dostala do jeho restaurace, a já mu na to ve vtipu odpověděla, že si to dokážu zařídit. Tak se rok snažím a ještě jsem tam nebyla,“ prozradila se smíchem Eva Burešová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.