zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová odtajnila první zamilovanou zprávu od Přemka Forejta. Co jí psal?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 14.01.2022
Eva Burešová prozradila, co jí šéfkuchař Přemek Forejt napsal po prvním setkání. Mladá dvojice tvoří pár už více než rok, přesto herečka ještě nestihla jednu zásadní věc.

reklama

Zpěvačka a herečka Eva Burešová už s Přemkem Forejtem randí více než rok a půl. Pár se vídá pravidelně, ačkoliv Eva pracuje v Praze na novém televizním projektu ZOO, zatímco Přemek Forejt vede jednu z nejslavnějších restaurací v Čechách, jež se nachází v Olomouci.

„Než jsem Přemka potkala, netušila jsem, že jeho restaurace existuje. Potkali jsme se na jedné televizní show, kde jsem dělala porotce a Přemek tam byl jako host, který také vystupoval,“ vzpomíná hvězda Slunečné na první veřejné vystoupení Forejta jako zpěváka.

Eva Burešová a Forejt na křtu diáře
Autor: profimedia Eva Burešová a Forejt na křtu diáře

První zpráva od Přemka Forejta

Na začátku vystoupení Forejta na něj Eva gestem ruky ukázala srdce, aby se nestresoval. To na šéfkuchaře zapůsobilo natolik, že se rozhodl napsat. „Ozval se druhý večer, na Instagram mi přišla zpráva, že mi to moc slušelo, a poděkoval za podporu, protože byl hodně nervózní, a že to bylo moc fajn,“ zavzpomínala Eva Burešová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. První zvěsti o nově vznikajícím vztahu hvězdného páru přišly v momentě, kdy paparazzi nafotili Evu Burešovou a Přemka Forejta, jak společně vyhazují odpadky. 

V restauraci své lásky ještě nebyla

Herečka prozradila, že před Přemkem Forejtem nevaří, protože se stydí. Do jeho restaurace na Moravě se teprve chystá. Dvojice se potkala během pandemie v roce 2021 a Eva Burešová byla v jednom kole kvůli natáčení Slunečné.

Přemek Forejt vyhlašoval třetí místo v kategorii Zpěvačka, kterou získala jeho přítelkyně Eva Burešová
Autor: profimedia Přemek Forejt vyhlašoval třetí místo v kategorii Zpěvačka, kterou získala jeho přítelkyně Eva Burešová

„Je pravda, že když jsem hodnotila jeho vystoupení, říkala jsem, že jestli vaří tak dobře, jako zpívá, tak se těším, až od něj něco ochutnám. Na to mi moderátor Vladimír Polívka řekl, že se musím hodně snažit, abych se dostala do jeho restaurace, a já mu na to ve vtipu odpověděla, že si to dokážu zařídit. Tak se rok snažím a ještě jsem tam nebyla,“ prozradila se smíchem Eva Burešová.

Eva Burešová natáčí nový seriál FTV Prima ZOO.

Eva Burešová teskní po Slunečné i Marku Lamborovi: Už mi aspoň zvedá telefon, směje se

reklama

Související témata: Showtime , FTV Prima , Eva Burešová , Přemek Forejt , Instagram

reklama

Přečtěte si také

reklama