Celebrity

4. ledna 2022 09:01

Eva Burešová teskní po Slunečné i Marku Lamborovi: Už mi aspoň zvedá telefon, směje se

Na obrazovkách si sice diváci svůj oblíbený seriál mohou užívat, ve filmařských ateliérech už ale po Slunečné není ani vidu, ani slechu, protože natáčení dávno skončilo. Jak na Slunečnou vzpomíná Eva Burešová, která bude jednou z hlavních hvězd nového seriálu FTV Prima ZOO? A je stále v kontaktu s hereckými kolegy, s nimiž na place Slunečné strávila dva roky?

Ač Slunečná na obrazovkách zdaleka nekončí, Eva Burešová již na podzim skočila rovnýma nohama do dalšího projektu. Ateliéry, kde se natáčela Slunečná, filmaři bryskně přestavěli, a z hospody na Slunečné nebo Týniny ložnice jsou rázem úplně jiné prostory z nového seriálu ZOO, který budete moci sledovat již brzy na Primě.

„Byl to šok, když jsem tam přišla poprvé. Diváci to asi tak úplně nepoznají. Ale tím, jak jsem tam byla dva roky každý den, dobře vím, kde co bylo předtím. Je to zajímavé, vlastně spíš smutné… Můj pokoj už tam třeba vůbec není,“ poznamenává nostalgicky seriálová Týna.

Týna ze Slunečné. Nebo Viki ze ZOO?

V nové sérii FTV Prima ZOO si ale na Evu Burešovou coby Týnu budete muset odvyknout, ztvární v ní někoho úplně jiného. „Viky Janečková je mladá holka se spoustou dluhů a exekucí, protože ji o vše obral a okradl bývalý partner… Aby všechno zaplatila, bere všechnu práci, co se dá,“ nastiňuje osud své postavy herečka a zpěvačka. Právě díky povaze této role si Eva Burešová v každé epizodě ZOO také zazpívá a fanoušci seriálu se budou moci těšit i na fenomenální doprovodné akce. O jejich konkrétní povaze ale Eva Burešová zatím pomlčela...

V seriálu ZOO se vedle Burešové objeví i další známé tváře ze Slunečné, především Julie, tedy herečka Lucie Polišenská. Během dvou let na Slunečné se z hereček staly kamarádky a zůstaly i následně v kontaktu. Při natáčení nového seriálu se ale bohužel na place příliš nepotkají. „Vím ale, že na mě myslí, protože mi posílá fotky, když je s žirafami,“ říká Eva Burešová s tím, že si není jistá, co jí tím chce vlastně kolegyně naznačit. Pro ni si scenáristé nachystali dějovou linku mimo zoologickou zahradu, ale o to romantičtější.

Každého ale samozřejmě zajímá hlavně to, zda je Eva stále v kontaktu se svou seriálovou láskou Jankem, Markem Lamborou. „Ty nejbližší pořád mám, jsme pořád v kontaktu. I Marek Lambora zvedá telefon,“ směje se herečka.

Evu Burešovou jako Týnu sledujte v úterý 4. ledna od 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. A na nový seriál ZOO si ještě chvilku počkejte!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.