zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová teskní po Slunečné i Marku Lamborovi: Už mi aspoň zvedá telefon, směje se

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Nováková , Vydáno: 04.01.2022
Na obrazovkách si sice diváci svůj oblíbený seriál mohou užívat, ve filmařských ateliérech už ale po Slunečné není ani vidu, ani slechu, protože natáčení dávno skončilo. Jak na Slunečnou vzpomíná Eva Burešová, která bude jednou z hlavních hvězd nového seriálu FTV Prima ZOO? A je stále v kontaktu s hereckými kolegy, s nimiž na place Slunečné strávila dva roky?

reklama

Ač Slunečná na obrazovkách zdaleka nekončí, Eva Burešová již na podzim skočila rovnýma nohama do dalšího projektu. Ateliéry, kde se natáčela Slunečná, filmaři bryskně přestavěli, a z hospody na Slunečné nebo Týniny ložnice jsou rázem úplně jiné prostory z nového seriálu ZOO, který budete moci sledovat již brzy na Primě.

„Byl to šok, když jsem tam přišla poprvé. Diváci to asi tak úplně nepoznají. Ale tím, jak jsem tam byla dva roky každý den, dobře vím, kde co bylo předtím. Je to zajímavé, vlastně spíš smutné… Můj pokoj už tam třeba vůbec není,“ poznamenává nostalgicky seriálová Týna.

Týna ze Slunečné. Nebo Viki ze ZOO?

V nové sérii FTV Prima ZOO si ale na Evu Burešovou coby Týnu budete muset odvyknout, ztvární v ní někoho úplně jiného. „Viky Janečková je mladá holka se spoustou dluhů a exekucí, protože ji o vše obral a okradl bývalý partner… Aby všechno zaplatila, bere všechnu práci, co se dá,“ nastiňuje osud své postavy herečka a zpěvačka. Právě díky povaze této role si Eva Burešová v každé epizodě ZOO také zazpívá a fanoušci seriálu se budou moci těšit i na fenomenální doprovodné akce. O jejich konkrétní povaze ale Eva Burešová zatím pomlčela...

Eva Burešová natáčí nový seriál FTV Prima ZOO.
Autor: profimedia Eva Burešová natáčí nový seriál FTV Prima ZOO.

V seriálu ZOO se vedle Burešové objeví i další známé tváře ze Slunečné, především Julie, tedy herečka Lucie Polišenská. Během dvou let na Slunečné se z hereček staly kamarádky a zůstaly i následně v kontaktu. Při natáčení nového seriálu se ale bohužel na place příliš nepotkají. „Vím ale, že na mě myslí, protože mi posílá fotky, když je s žirafami,“ říká Eva Burešová s tím, že si není jistá, co jí tím chce vlastně kolegyně naznačit. Pro ni si scenáristé nachystali dějovou linku mimo zoologickou zahradu, ale o to romantičtější.

Každého ale samozřejmě zajímá hlavně to, zda je Eva stále v kontaktu se svou seriálovou láskou Jankem, Markem Lamborou. „Ty nejbližší pořád mám, jsme pořád v kontaktu. I Marek Lambora zvedá telefon,“ směje se herečka.

Evu Burešovou jako Týnu sledujte v úterý 4. ledna od 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. A na nový seriál ZOO si ještě chvilku počkejte! 

Nakonec se ukázalo, že je to láska!

Osudová láska Týny a Janka v seriálu Slunečná. Připomeňte si nejdojemnější scény!

Sympatická Eva má jedinečný úsměv.

Eva Burešová o synovi: Bojím se, dokáže velmi dobře hrát! A bude toho zneužívat

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , seriál ZOO , Eva Burešová , rozhovor , Marek Lambora

reklama

Přečtěte si také

reklama